Курочка-чубаточка• 10 мая 2025

Колишній каже мені оформити на нього опікунство над сином з інв для відстрочки

Син 15 років, інвалідність до 18 років.
Хіба йому автоматично не надається відстрочка через інвалідність дитини?
Ми не в шлюбі, живемо окремо, дитина живе на два будинки.
Мотористка• 10 мая 2025
Автоматично ні. Треба подати заяву
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Дивіться самі по відношенню до дитини і його можливості утримувати дитину.
Якщо все буде на вас все одно - то шліть колишнього на куй.

Він або розумний або гарний. Колишній хоче мати опікунство над дитиною щоб мати бронювання?! Ну так готовий тато утримувати повністю дитину?
Тут надолго• 10 мая 2025
Тцк в кожному місті вимагають щось інше і додаткове, щоб якомога менше відстрочок надавати... Люди судяться, суди переносять. Так що хто знає, якщо у вас нормальні відносини я б допомогла
автор Курочка-чубаточка • 10 мая 2025
Ответ дляМотористка
Автоматично ні. Треба подати заяву
Яку саме заяву?
Тут надолго• 10 мая 2025
Автор, там ще нюанс є поганий з відстрочкою по дитині інваліду. За цією причиною можна отримати відстрочку з купою документів (можливо треба йому це опікунство тому що не живе разом). Але звільнитися якщо мобілізують можна по інвалідам батькам, а по дитині ні. От така дира у законі, недавно у адвоката читала. Точу краще нехай швидко оформлює. Ну це якщо він нормальна людина і ви не бажаєте щоб він сконав в окопах
Заместитель Анонима• 10 мая 2025
Яке опікунство, якщо він батько!?

Бере всі документи і йде в ТЦК оформляти відстрочку. Нічого додатково оформляти на нього не потрібно.
Заместитель Анонима• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Яку саме заяву?
Це він має писати заяву на відстрочку. Нехай дізнається, які документи йому потрібні, збере пакет і йде собі все оформляти.
автор Курочка-чубаточка • 10 мая 2025
Тобто, моя участь в цьому не потрібна?
Пасти Ла• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тобто, моя участь в цьому не потрібна?
Я не знаю, что у вас за ситуация, но многие мои знакомые развелись и определили проживание ребенка с отцом, те отец- опекун или как то так, чтоб не забрали на фронт, нюансов не знаю, но так делали
Сижу_и_плачу• 10 мая 2025
А в каких вы отношениях? Помогает ли он ребёнку? Какой отец?
Ацетилсалициловая кислота• 10 мая 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Яке опікунство, якщо він батько!?

Все вірно. Опікун-це зовсім інший правовий статус. Батько має право на відстрочку, єдине там треба мати усі оригінали документів, а вони у автора.
Тут надолго• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тобто, моя участь в цьому не потрібна?
Тцк вимагає свідоцтво того що він приймає участь у вихованні дитини якщо ви розлучені.
’Як підтвердити факт виховання дитини з інвалідністю?
Підтвердженням того факту, що дитина знаходиться на утриманні одного з батьків або опікуна, є довідка, видана органом місцевого самоврядування через центр надання адміністративних послуг за місцем проживання заявника.’
Так от щоб отримати цю довідку йому треба оформитись як той хто оформив інвалідність на дитину чи якось так
Царівна Жабка• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тобто, моя участь в цьому не потрібна?
звісно ні, максимум дати св во про народження та док-ти про інвалідність, якщо в нього немає. ві ж рівноцінні батьки
Карусель-весель• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тобто, моя участь в цьому не потрібна?
як на мене, ваша участь - це сходити самій до юриста і проконсультуватись шоб вас колишній не облапошив по ітогу. Віддасте випадково якийсь документ і будете мати клопіт в майбутньому, наприклад сплачувати аліменти на утримання дитини чи шось інше....
Мотористка• 10 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Яку саме заяву?
Так на відстрочку подається заява за встановленою формою.
Додаються документи відповідні
Тцк розглядає і надає відстрочку або ні

Опікунство не потрібне
Бабуся Бетман• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна

А живой отец без бабла не нужен? Зачем такое ребенку в голову вбивать?
Зашла на 5минут• 10 мая 2025
Ответ дляТут надолго
Мій чоловік звільнився по інвалідності сина
Царівна Жабка• 10 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
якщо він не займався б дитиною - то з чого б про такого батька думати ?
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
До чого тут дитина автора?
Іншим дітям не потрібні живі батьки?
Чи чим відрізняється батько цієї дитини від тих хто захищає вас Бабуся Бетмен?

Оформлення опікунства це не тільки бронювання батька але і додаткове навантаження на його гроші. Бо відповідальність збільшується на батька і автор як мати може втратити можливість керувати життям сина.
От захоче опікун вивезти дитину в Європу і все автор не зможе цьому завадити, головний опікун батько і він вирішує що краще для дитини.
Чи готова автор до такого розвитку подій?!
Мовчу, але хочу• 10 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Значит это было до мая прошлого года. Потом кажется 18 мая вышли поправки , что списаться уже нельзя если есть еще кому осуществлять уход(. мать)
Всміхайлик• 16 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Да. Было такое.
Но там не об инвалидности речь шла.
автор Курочка-чубаточка • 18 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Чи оформлювали ви заяву, що дитина знаходиться у нього на утриманні?
автор Курочка-чубаточка • 18 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Тобто, у разі, якщо я їх не надаю, він замовляє копії цих документів в органах та отримує бронь?
Царівна Жабка• 18 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Саме так. Абсолютно всі документи він может отримати сам без вашої згоди. Як і ви - без нього.
В нас мама чи батько за замовчуванням не мають приоритетів один перед одним. Ваші права ідентичні.