задумчивая мордочка• 10 мая 2025
Со сливочным маслом могу просто так есть с удовольствием.
А вообще с гуляшом люблю
Khmelnichanka• 10 мая 2025
З усім. З грибами, з м’ясом, з печінкою, з овочами. Гречку нічим не зіпсувати.
Борець за гаманець• 10 мая 2025
Вкуснее всего для меня, отварить, немного сливочного масла и сверху мясо тушеное с подливой) и салат из молодой капусты))
Люблю кетчуп• 10 мая 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Повністю згодна з вашим коментарем.
Пускаю бісики• 10 мая 2025
я її взагалі не люблю, але іноді можу з´їсти з тушкованим м´ясом або котлетою. як в дитинстві
Дон Пэдро• 10 мая 2025
Люблю гречку з будь чим. Це і молоко, і відварені яйця, і тушонка м´ясна, і котлетка
из_под_тишка• 10 мая 2025
Гречаний суп з курячою печінкою обожнюю) А взагалі, як тут вже писали, гречку можна їсти з усім.
Шкала Радощів• 10 мая 2025
З яєшнею, омлетом, авокадо, м´ясок тушкованим, котлеткою, сосискою, овочами (тушкованими або свіжими), молоком - в усіх варіантах смачно! Там, де немає молока - кілька крапель соєвого соуса
Борщичок• 10 мая 2025
Можу зʼїсти з котлетою.
Але не люблю гречку.
Лиши картоплю їм з задоволенням в будь-якому вигляді.
Хоча мій підліток гречку обожнює, а картоплю не їсть, ну хіба що фрі.
Але не люблю гречку.
Я_канеша_извиняюсь• 10 мая 2025
Ненавиджу гречку, не переношу її запах коли вона вариться чи запарюється.
Кондуктор троллейбуса• 10 мая 2025
Пол литра молока,пол чайной ложки соли,столовую ложку сахара сливочное масло по вкусу, закипятить,добавить ВАРЁную гречку,до желаемой густоты,проварить минут пять.Это очень вкусно,молочный гречневый суп👍
Туфли в чешуе• 10 мая 2025
з усім окрім молока. Я гречку можу їсти саму, лише присолену і з маслом. Коли була вагітна, то майже кіло гречки з´їдала в день, нічого так нехотілося як гречки