Retu• 11 мая в 14:28

И шо думаете по поводу Турции 15-го мая

Solar Cloud• 11 мая в 15:19
Ответ дляAesonne
Не знаю чему вы радуетесь.
Те люди решают не наши вопросы, а каждый свои.
Ну ок, не поедем мы 15 в Стамбул, нас продолжат убивать дальше без вариантов. По большому счету Америке и Европе глубоко наплевать, сколько еще людей умрет и будет бусифицировано.
Без ЕС и США , без их помощи, русня бы нас всех давно убила
Вы ещё верите в то, что с рашкой можно о чем-то договориться?
Aesonne• 11 мая в 15:22
Ответ дляSolar Cloud
Конечно верю, потому что альтернатива - всем передохнуть. Ну кроме бедняжек беженок в вожделенной ими Европе.

Это не помощь, это сродни кормежки рабов, чтоб у тех хватало сил работать, но больше ничего.
Solar Cloud• 11 мая в 15:24
Ответ дляAesonne

А, ну верьте, Ваше право
lilul990• 11 мая в 15:36
Ответ дляSolar Cloud
Та яка поміч. Ведмежа послуга це а не поміч
Aksinia 111• 11 мая в 15:49
Ответ дляlilul990
Надо было отвернуться и сдать хуйлу всю Украину ? Посадить на трон типа рыговское чмо и дать керувать Украиной ? А так бы всё и было, если бы не было военной помощи от ЕС и США.
lilul990• 11 мая в 15:50
Ответ дляAksinia 111
Як на мене, то треба було виїхати з України вже давно і не вертатись. Всі інші варіанти апріорі програшні
Aksinia 111• 11 мая в 15:52
Ответ дляammakat
Все будет как скажет Трамп. Только у него реальные рычаги на Зелю. Перед 9 мая тот тоже петушился, а в результате перемирие соблюдал
Спочатку безумовне 30-денне припинення вогню, а під час нього - перехід до мирних переговорів. А не навпаки, - спецпредставник Трампа Келлог
Хуйло прислушается к мнению Трампа ?
Nathalie27• 11 мая в 15:59
Ответ дляAesonne
Не знаю чему вы радуетесь.
Хто Вам сказав, що жування соплів в Стамбулі припинить вбивства? Де відповідь путіна на 30-денне припинення вогню?
Еленнн• 11 мая в 16:00
Ответ дляLudaSHS
Буде знову триндеж, балаканина
Рф буде затягувати, щоб не йти на припинення вогню.
А поки пуйло робить що намітив - терор населення України і повзуче на фронті.
як хотіли ті області ,що вони внесли в конституцію- так і хотітимуть..
----

затягуватитуть час конкретно.., (тут аби не гірше.)
Magnifique_• 11 мая в 16:11
Ответ дляLudaSHS
хтось би це доніс пуйлу. Вже всі, офіційно впевненилися Хто саме стоїть на заваді миру.
В березні 22 то все ніхто б не прийняв, скільки б зараз не притягувати той час і емоціі.
Тут теми почитати за березень 22 і там зовсім інше всі писали
А ось захід міг це припинити, у них є і були важелі. пуйло розуміє силу, все інше то гра кгбіста і розводка.
Удалено администрацией...
Tekila_• 11 мая в 16:23
Тоже чт и в 22 году
LudaSHS• 11 мая в 16:32
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
LudaSHS• 11 мая в 16:34
Ответ дляЕленнн
----

Так
Пуйло назад не відступить, не знаю Що має статися для цього.
Тому і раніш, всі ті поїздки Віткоффа і спічі Трампа см приймалося нереальним.
Magnifique_• 11 мая в 16:35
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Клементина• 11 мая в 16:38
Якби пуйло по справжньому хотіло миру, воно б зупинило вогонь і потім почало переговори.
Ан ніт! Він хоче переговори під час війни - це замилювання очей Трампу. Той он як зрадів, пост накатав одразу!
І не така вже ми слабка сторона. Скільки вже русня під Покровськом топчеться?
А на свято побєдобєсія їх головне досягнення було «Курск наш». І то, дякували за це корейцям
LudaSHS• 11 мая в 16:39
Ответ дляNathalie27
У путіна ’’ нюанси’’ і відговорки щодо перемирʼя, бо йому треба як інструмент - терор громадян
LudaSHS• 11 мая в 16:40
Ответ дляКлементина
Ну деякі вірять що в Стамбулі може бути раз! і припинення вогню.
Magnifique_• 11 мая в 16:41
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Lena24101987• 11 мая в 16:45
Поки йде війна-копалини будуть копатися під шумок!
Ніхто не дивиться скільки і як.
А якщо закінчиться, то почнеться знову майдан. Давайте Зеленського геть, хтось підніме про копали, а що там? Чи стане в майбутньому агітаціє чиєюсь - типу «голосуйте і цих поженемо»
Нічого, нажаль , ці переговори не дадуть….
Знайомих хлопців стає все менше (((((
автор Retu • 11 мая в 16:46
Ответ дляLudaSHS
А Автора і не має. Яка думка у вас автор?
Нема
Тому і спитала
LudaSHS• 11 мая в 16:47
Ответ дляRetu
Нема
Тому і спитала
Ну щось же думали з приводу новин.
Hdodmslpe• 11 мая в 16:56
Думаю, что нашим нужно соглашаться
Hdodmslpe• 11 мая в 16:58
Ответ дляLudaSHS
Буде знову триндеж, балаканина
Удалено администрацией...
Hdodmslpe• 11 мая в 16:58
Ответ дляСтрекоза любви
путлєру і Ко аби «перемовлятися», а в цей час наступати, тероризувати, вбивати.
Від них це не пропозиція, а так… війна буде продовжуватися весь 2025 точно. Не розраховуйте на менше.
Удалено администрацией...
diamond_shop• 11 мая в 17:14
Ответ дляLudaSHS
у автора методичка, а точніше завдання, а не думка, багато Ви хочете
diamond_shop• 11 мая в 17:16
Ответ дляammakat
у нього нема важелів на пуйло, на Зелю можна тиснути скільки завгодно, але важелів примусити нас віддати 4 області та Крим та скоротити армію нема ні в кого, у Трампа теж нема, так що не мрійте, закінчення війни в руках пуйла, якби воно схотіло, вже б війни не було, але йому це невигідно
diamond_shop• 11 мая в 17:16
Ответ дляNathalie27
У сторін паритет. Нема програвших
ну русня чомусь гадає, що вона у виграшній позиції, хз чому
Еленнн• 11 мая в 17:20
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
вибачте, але в народа чомусь був спрос на ’неполітиків’,галопом бігли проголосувати.
надіюсь,тепер задоволені, як ’неполітики’ зробили їхнє життя з ними ж разом.
Aesonne• 11 мая в 17:27
Ответ дляdiamond_shop
Ну ок, ему не выгодно, он не хочет, его еще и уговаривать надо.
Нам то что делать? Американцы и европейцы очень все озаботятся и разъедутся по своим странам без войны, а у нас продолжат умирать и бусифицироваться люди - это и есть конечная цель?
Hdodmslpe• 11 мая в 17:31
Ответ дляЕленнн
Ну да, жаль,что отгребают теперь все