Творю чудеса• 11 мая в 17:34
Кто ездил в Румынию на море -как добирались?
Есть ли поезд до Констанцы из Кишинева?
Мейк-ап форева• 11 мая в 17:49
Из Одессы на Измаил, затем на Констанцу. Нам удобнее всего машиной.
Трейдер кріпти• 11 мая в 17:54
Ми з Миколаєва, їздимо у напрямку Одеси, потім паром Орлівка- Ісакча і ти в Румунії.Оберіть вже сусідню Болгарію, бо в Румунії це жах просто.
Творю чудеса
• 11 мая в 18:01
Ответ дляТрейдер кріпти
А що там жахливо? Я не хотіла в Болгарію, бо чула, що там як в радянському союзі.....
Подтяжка• 11 мая в 18:29
Ответ дляТворю чудеса
в Румунії так само
ВундерКИНГ• 11 мая в 18:32
Румыны не отдыхают у себя на море , уезжают в Италию,Грецию и Турцию.
Броніки для Моніки• 11 мая в 19:42
Ответ дляТворю чудеса
є автобуси до Констанци з деяких міст, уточніть 0991784278 вайбер, автобусна онлайн каса
Творю чудеса
• 11 мая в 20:21
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую
Трейдер кріпти• 12 мая в 08:59
Ответ дляТворю чудеса
В Болгарії досить пристойно, чисто.Звісно море не як в Туреччині чи Греції.Це Святі Влас