Угги в горошек• 11 мая 2025

Купила заранее билеты, а сейчас они прилично подешевели

Давит жаба😢где то 300 евро я потеряла(это на 4 человека)
Купила заранее ибо хозяйке домика нужны были билеты,ждать она не хотела.
Если бы не купила,упустила дом,который выбрали по хорошей цене на этот сезон
Вообщем напишите что нибудь,чтобы я успокоилась и меня попустило
Нафига я вообще полезла смотреть цены на наши даты?!Лучше бы не знала
Ручки-Крючки• 11 мая 2025
Это где?
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Я никогда не брала билеты заранее,всегда в последний момент,а тут из за домика этого,который нашла на наши даты отпуска и решила купить
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Это где?
Ryanair
Ручки-Крючки• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Ryanair
Куда билеты я имею ввиду?
Борщичок• 11 мая 2025
Сейчас и я полезу смотреть цены на жилье в Каннах
Аліса-90ae• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Тепер маєте досвід шо ось так трапляєтся. Не засмучуйтесь,це вже сталось. Гарного відпочинку
Катастрофа• 11 мая 2025
Щось не дуже віриться . Літала з ними раз на 3-4 місяці на протязі 3 років . Купувала квитки за 1-1,5 місяці, тоді вартість найвигідніша. Чим ближче до дати - тим дорожчі квитки, причому у геометричній прогресії
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
А я навпаки завжди брала прям от от перед вильотом,ціна топ завжди,копійки
А тут послухала інших,що і канікули дитячі у нас і будуть тільки дорожчі і домік той знайшла
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляАліса-90ae
Дякую,до відпочинку ще далеко,а я вже засмучена.І знала,що краще не лізти,купила і забудь.Нє,полізла
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
О, я люблю таких як ви. Куплять, а потім сидятььі мастурбують на ціни
А ще є категорія коли в тебе квартира на букінгу і на аірбіендбі, і різниця і ціні 50$ за тиждень, то напише якась мозгоклюйка і почне зʼяслвувати а чому так, а можна на букінгу забронювати по ціні аір і тошнить і тошнить і тошнить, потвм ще на олх тебе знайде і далі тошнить. А ти тільки молишся і тянеш час щоб термін запиту закінчився і ще класно коли відразу бронює хтось інший і вона така: аааааа пааааачєєєєсу , мне все пооооодходіт, я же хотєла заброніровать
Найщасливіша• 11 мая 2025
Ну ви хотіли побачити,що подорожчали,а вийшло навпаки.Треба бути готовою до різних варіантів.
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую,підтримали
Класно,шо у вас є шо здавать і на таких як ми заробляти.
Вишиванка• 11 мая 2025
Но Вы же выиграли на аренде дома, вот Вам и компенсация. А вообще то всегда, когда теряете деньги, просто скажите, ’ Спасибо Господи, что взял деньгами!’ И забудьте!
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Дякую,підтримали
Класно що є що здавати, але з такими як ви рада не мати справи
БЦАшка• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми раді, що у вас грошей сракою жуй, а хтось хоче зекономити
Не прохожу мимо• 11 мая 2025
А других вариантов жилья, где не вымагают купленные билеты, не было?
Офигевшая хозяйка
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Спасибо большое
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Якщо ти знаходиш варіант який тобі більше ніж підходить то сенс тошнити за 50$, всерівно ці гроші пізніше опиняються в смітнику. Скупий завжди платить двічі.
автор Угги в горошек • 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Офигевшая хозяйка
У неё много желающих было на эти даты и она попросила билеты,задаток она не берет
Других вариантов,чтобы близость до моря и домик,а не квартира я не нашла или всё дороже
Не прохожу мимо• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Странная женщина. Задаток, а ещё лучше полная предоплата, самый надёжный вариант. Билеты абсолютно ничего не гарантируют
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
я на візейрі брала минулого року квитки в останню мить й вони були дуже дешеві, але насправді ніколи так не роблю, завжди беру заздалегідь, теж не бачила, щоб дешевшали квитки

досить дивно, що у авторки господарка вимагали квитки, де це такий прикол?
Страхованная• 11 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Та там не стільки грошей, скільки понтів ,її класичний набір слів з істеричними смайлами, типу їй смішно і весело, аби щось нашкрябати
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Та чо странна, вона просто в самий останній моменздасть той домік за значно вищою ціною, а автору скаже: сорі, білети абсолютно нічого не гарантують
БЦАшка• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вже так робили?
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
перший раз про таке чую, тим більше у райанів! завжди в них дешеві квитки задовго до вильоту, я брала у лютому, наразі вони здорожчали в 4 рази! а ще до вильоту два тижні

стосовно будиночку - де ви бронювали, що вам викатили такі умови?

я завжди бронюю через букінг, там три варіанти - або повна оплата наперед через сайт, або часткова, або оплата на місці, їздила та літала по всіх трьох варіантах, жодного разу ттт не було проблем, ніхто ніколи не запитував у мене квитки
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
ага, так по товару мене бісять, куплять, а потім -поверніть кошти бо я знайшла дешевше
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Офигевшая хозяйка
от теж цікаво, вперше чую про таку вимогу
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Ви вже так робили?
Ні, я беру завдаток завжди.
А ті хто не беруть це 100% для цього + ніяких гарантій від сайту автор не має.
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
через який сайт бронювали?
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
100%