заварний look• 11 мая в 19:38

По вечорам якийсь сум і тривога нападають...

Останнім часом ввечері так накриває, тривога і сум, прям до фізичних симптомів - нудоти, болі в серці і тп.
Особливих причин на це немає.
Ну крім того, що війна, живемо не вдома і тп., але це вже роками..
АД не хотілось би...депресії немає, точнвше не було пів року тому, на думку лікаря, лише тривожний розлад..
Як ви справляєтесь?
Сколько_мне_лет?• 11 мая в 19:39
Куди виїхали?
Білка в колесі• 11 мая в 19:41
На мене не нападають
ГоловнаЯ• 11 мая в 19:41
У мене так як у вас, але я на яАд
Колдунья-вещунья• 11 мая в 19:43
Вот тоже немного расстроилась.
Смотрю одноклассница выехала в Канаду осенью и уже родила там ребенка)
3))))

Прям жабка запрыгала внутри
Залізний кіготь• 11 мая в 19:44
Почались серйозні проблеми зі здоров´ям, бережу себе, відволікаюсь, на корисні дії. Сьогодні посадка капусти, сіяла, полола. Відео дивлюсь мотивуючі.
автор заварний look • 11 мая в 19:44
Ответ дляСколько_мне_лет?
Куди виїхали?
в Україні, але в іншій області
Залізний кіготь• 11 мая в 19:46
Ось, автор, раджу.
Сколько_мне_лет?• 11 мая в 20:00
Ответ длязаварний look
в Україні, але в іншій області
Їдьте за кордон і будуйте нове життя. Не буде часу на сум. В Україні вас ще довго не відпустить, нажаль
как тебе такое илон маск• 11 мая в 20:14
Ад принимают не только при депрессии, а при при тревожности, тем более есть и физические симптомы. У меня тоже самое, пришлось пить.
Кашпо• 11 мая в 21:23
Пью кофе или чай зелеый около 18-00
У многих падает давление в 18-19 часов - природа говорит - пора спать.
Нужно чем то взбодриться,
Не зря же во Франции кофе, в Англии чай пьют в 17-00
Фуліганка• 11 мая в 21:27
Сьогодні слухала одного блогера. Теж розказував, що симптоми були схожі 1,5 року. Лікарі говорили, що все норм. Зробив експеримент - перестав пити чай і каву, і все пройшло. Типу, алергія на кофеїн. Хз....