Мочалкин блюз• 11 мая в 20:02

Вы знаете такие случаи, чтобы у женщины 50+ шли месячные?

Вы знаете такие случаи, чтобы у женщины после 50, к примеру в 55 и старше, шли регулярно месячные? Это же патология какая-то? Отчего так бывает?
Спасу мир• 11 мая в 20:03
Чего это патология?
Вся в кредитах• 11 мая в 20:03
Знаю
Шеллар• 11 мая в 20:03
Так це в межах норми, звідки Ви взяли, що це патологія?
автор Мочалкин блюз • 11 мая в 20:04
Ответ дляСпасу мир
Чего это патология?
Потому что у большинства менопауза наступает около 50, а чаще раньше.
ДваДваВісім• 11 мая в 20:04
Мені 49, йдуть. Здала налізи на гормони, клімаксу ще й близько немає на горизонті. Не виключаю, що й в 55 будуть йти. В чому патологія?
всемВсёИмного• 11 мая в 20:04
Да, у меня ( но начались задержки)идут 50, у моей подруги 53 как часы идут
автор Мочалкин блюз • 11 мая в 20:04
Ответ дляДваДваВісім
И даже цикл не стал короче?
автор Мочалкин блюз • 11 мая в 20:05
Ответ длявсемВсёИмного
Цикл не сократился?
Виниловая пластинка• 11 мая в 20:05
У моєї мами клімакс в 53 почався.
успокойте_Меня• 11 мая в 20:05
Ответ дляШеллар
Пізня менопауза це не норма
всемВсёИмного• 11 мая в 20:05
Ответ дляМочалкин блюз
Цикл не сократился?
У подруги нет.
ДваДваВісім• 11 мая в 20:05
Ответ дляМочалкин блюз
И даже цикл не стал короче?
В мене Мірена, тому важко сказати.
Спасу мир• 11 мая в 20:05
Ответ дляМочалкин блюз
Откуда такая статистика, что у многих?
Говорю-балакаю• 11 мая в 20:06
Ответ дляМочалкин блюз
у моей мамы климакс наступил в 53 года
всемВсёИмного• 11 мая в 20:06
Ответ дляМочалкин блюз
Я читала что в основном.в 55, по крайней мере раньше так было
Синиця у спідниці• 11 мая в 20:06
Ответ дляМочалкин блюз
Вы мужчина?
Говорю-балакаю• 11 мая в 20:07
Ответ дляМочалкин блюз
на работе несколько женщин 49-50 лет, все еще с месячными
Леопардові панчохи• 11 мая в 20:07
Знаю. Я.
Леопардові панчохи• 11 мая в 20:08
Ответ дляМочалкин блюз
Херовый вы гинеколог
Леопардові панчохи• 11 мая в 20:09
Ответ длявсемВсёИмного
У меня как у вашей подруги )
Незламна Україна• 11 мая в 20:09
У бабушки в 57, прожила 92 года, у мамы в 55, сейчас ей 86, активна и здорова, у меня в 56, сейчас мне 63, на здоровье не жалуюсь. Сестре 55, только начались перебои.
успокойте_Меня• 11 мая в 20:10
Хто мені там влепив руку-обличчя, читайте!
Пізня менопауза та пухлини
Крім ризиків перерахованих вище проблем, жінки в цей період піддаються більшому ризику розвитку злоякісних новоутворень, таких як рак матки і рак молочної залози. Зокрема, для цього останнього типу новоутворень пізня менопауза є одним з основних факторів ризику.

Наукові дослідження, проведені з цієї теми, показали, що такі жінки мають підвищений ризик розвитку раку молочної залози. Це можна пояснити тим, що у жінок, які вступають у менопаузу після 55 років, тканина молочної залози піддається дії естрогену протягом більш тривалого періоду, порівняно з жінками, які вступають до менопаузи раніше.

-джерело: https://bogolybu.com.ua/ua/article/piznia-menopauz...
parele• 11 мая в 20:11
52, все по графіку.
Просто ніяк саван не оберу підходящий, тому всі процеси уповільнені.
Тихомандражная• 11 мая в 20:15
Ответ длявсемВсёИмного
зсунулись терміни статевого дозрівання, відповідно, і все решта зсунулось
Сама не знаю• 11 мая в 20:16
Почему патология, так бывает.
Мурзилка• 11 мая в 20:17
Да, это не патология.
Тихомандражная• 11 мая в 20:17
Ответ дляНезламна Україна
все точнісінько так само у моєї мами, тільки в неї менопауза наступила в 45
Organic• 11 мая в 20:20
В нас на роботі чоловік став татом у 62, його дружині 57. Все буває
заварний look• 11 мая в 20:22
Ответ дляOrganic
Ого. Ничего себе))) и как?)
Organic• 11 мая в 20:23
Ответ длязаварний look
Ого. Ничего себе))) и как?)
Що саме? Дівчинці рік минув. Вже ходе