Кастрюлька• 11 мая в 22:31
Є японський колаген- де його придбати? Кажуть найкращий
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 22:35
До тогож краше вкластись в довготу прийому. А не раз японський.
Краще за гарну ціну але пропити пів року
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 22:38
Тому раджу в порошку і розводити у воді. Тобто розчинний. Так завжди вигідніше
Витворунка• 11 мая в 23:23
Я пью в порошке тайский, тоже хороший, вижу за полгода приема разницу. Потихоньку дорожает. Беру по 3-4 пачки. Пачка на месяц 500 грн. Норм цена, как по мне.
Все буде• 12 мая в 00:22
Все буде• 12 мая в 00:23
Ответ дляВитворунка
А можна посилання, пачка за 3700 для мене не прийнятна, а 500 норм.
Витворунка• 12 мая в 12:11
Ответ дляВсе буде
GreenSpa сайт, коллаген колафиш, розовая пачка такая