Мамочки хто на шв,порадьте з при кормом. Донечці 5 місяців. Даю суміш малютка і малим з вівсяним борошном. Чи достатньо?
САМ_ТАКОЙ• 12 мая в 06:28
Наскільки я знаю, прикорм рекомендовано вводити у 6 місяців, незалежно від того, га чи шв
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
На малиші пише з 4 місяців ,краще не давати?
Кошка Мурка• 12 мая в 06:34
Я почала вводити у 5 місяців, дитину сипало на все. Припинила, почала вводити знову ближче до 7-ми, і все пішло, як по маслу. У 5 все ж таки зараз вважається, що рано. Хоча при СРСР радили яблучко з 2-3 місяців, буквально вчора відео архівне попалося.
Задираю носа• 12 мая в 06:35
Ответ дляНаташа 87ф
я в 4,5 начала давать понемногу
Аноним НаВсеГда• 12 мая в 06:37
я починала прикорм з овочей - броколі, цвітна капуста. Потім поступово розширювала асортимент. Купувала Гербер та Хіп. Мій на ШВ з 3 місяців був, прикорм почала десь біля шести
Заместитель Анонима• 12 мая в 06:57
С 6 мес прикорм. И не кашей. Обычно начинают с овощей белого цвета. А вводят по одному продукту. Постепенно заменяя одно кормление овощным пюре. С каши начинают прикорм для детей с недобором веса. Вообще ваш педиатр должен вас проконсультировать по прикорму.
Ответ дляЗаместитель Анонима
В нас таки йпедіатр,що на питання,який догляд за дитиною має бути сказала ,що все індивідуально
Гербарія сушу• 12 мая в 07:02
Я починала з 6 міс. прикорм з кефіру власного виготовлення. Все дуже добре пішло, хоча дитина від народження атопік. Потім овочі почала підключати.
Задираю носа• 12 мая в 07:17
Ответ дляЗаместитель Анонима
на искусственном прикорм рекомендуют раньше начинать
Невісточка ж• 12 мая в 07:17
Ответ дляНаташа 87ф
Малиш - це взагалі далеко не найкращий варіант суміші. А прикорм з 5 місяців - дурниця. Починайте з 6-7 місяців, там буквально по чайній ложці пюре броколі, кабачок. Мета - поступово з їжею знайомити, а не нагодувати при кормом. Проблема в фінансах, що ви годуєте малишом, ще й таку хрінь в 5 місяців даєте? І купа адекватної інформації від адекватних сучасних педіатрах в інеті є.
Ответ дляНевісточка ж
Та не проблема,просто нам підійшла
Ответ дляНевісточка ж
Нутрілон,НАН,нестожен від всього дитина кричала
Невісточка ж• 12 мая в 07:21
Ответ дляНаташа 87ф
Та не проблема,просто нам підійшла
Вона правда далеко не найкраща, дуже економ варіант. Прикорм - я вже описала + почитайте за це. Не перегружайте шлунок малюка, воно не потрібно! Мета - знайомство з їжею, а не напхати швидше як качку.
Невісточка ж• 12 мая в 07:22
Ответ дляНаташа 87ф
Може в неї коліки були? Ви прям кожні декілька днів нову пробували?
Заместитель Анонима• 12 мая в 07:40
Ответ дляЗадираю носа
Уже нет. С 6 мес. И Ив, и гв
Аноним ФЕЯ• 12 мая в 08:49
Ответ дляНаташа 87ф
Дитина навіть ще не сидить, а ви вже плануєте її годувати прикормом?🤦🏼♀️
dahashutka19• 12 мая в 11:43
Прикорм краще вводити з 6 місяців.
Можете почати з овочів. Один день один овоч, потім інший , потім змішувати їх можна . Потім фрукти ітд