Тро Нью-Йорку• 12 мая в 10:41

Дівчата, підкажіть по супер недорогим кухонним фасадам, Київ

Привіт, потрібна допомога, і я буду дуже вдячна кожній порадниці, яка щось підкаже🙏
Шукаю фасади на кухню, типу «під дерево», самі бюджетні. Бачила є ціла кухня в Леруа Марлен, але мені треба саме фасади (може під наші заміри, бо в тій квартирі, де будем міняти розміри не стандартні)
Може хтось нещодавно міняв фасади і мав дуже обмежений бюджет, то порадьте, де краще замовити подібне. Також,, може хтось знає, чи можна в магазині віяр під свій розмір замовити фасад, але за низькою ціною?
Я буду вдячна кожній, хто підкаже)
Не відразу буду відповідати, бо паралельно працюю🙈
Залетна Я тут• 12 мая в 10:44
Все возможно, заходите на сайт вияр или даск центр и ищитев своем бюджете и размерах. Может в остатках что то есть
Суцільна зрада• 12 мая в 10:48
вимірюєте свої фасади. в епіцентрі замовляєте порізку з плити по вашим розмірам. там же вам і кромку поклеють.
Пилосмок працює• 12 мая в 10:51
Ответ дляСуцільна зрада
Тільки ви забуваєте що епіцентри не всюди мають таку функцію, в моєму немає наприклад.
автор Тро Нью-Йорку • 12 мая в 10:51
Ответ дляЗалетна Я тут
дякую за відповідь😊
автор Тро Нью-Йорку • 12 мая в 10:52
Ответ дляСуцільна зрада
а в епіцентрі саме плити для фасадів продаються? там можна оглянути, в магазині, чи тільки на сайті?
автор Тро Нью-Йорку • 12 мая в 10:54
Ответ дляПилосмок працює
Ааа, зрозуміло) я раніше не бачила такого там, але мені порадили епіцентр на братиславській, кажуть він дуже великий і там треба попитаьь
Суцільна зрада• 12 мая в 10:54
Ответ дляТро Нью-Йорку
В Епіцентрі продають плити лдсп - з них вирізають фасади і кромкують.
Ще треба бивитися які у вас ручки і петлі - під них теж можуть вирізати отвори. Їдьте в Епік, там де порізка є. Консультуйтеся. Якщо є кому встановити дома фасади - це буде доволі бюджетно.
Суцільна зрада• 12 мая в 10:55
Ответ дляТро Нью-Йорку
подзвоніть на гарячу лінію і запитайте в якому Епіку є відділ з порізкою
Суцільна зрада• 12 мая в 10:56
https://epicentrk.ua/shop/dsp-i-dvp/fs/vid-laminir...
Пилосмок працює• 12 мая в 10:57
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я не знаю де це.
Чеширская кошечка• 12 мая в 10:59
В эпицентре или любой фирме по порезке дсп такое вам сделают. И порежут и наклеют кромку и сделают фрезу под петли.
andrey_spec• 12 мая в 11:18
https://skladmebliv.ua/ua/kukhonni-mebli-22/kukhon...
автор Тро Нью-Йорку • 12 мая в 11:19
Ответ дляСуцільна зрада
Дуже дякую 🙏
автор Тро Нью-Йорку • 12 мая в 11:20
Ответ дляПилосмок працює
Я не знаю де це.
Дивилась по карті, то десь між троєщинським ринком та метро Чернігівська, це якщо по прямій їхати