Ми зараз живемо на зйомній квартирі, є своя квартира з ремонтом від забудовника, найдешевші шпалери, ліноліум, стеля пофарбована. У ванній і туалеті ремонту взагалі немає. Є невелика сума грошей, думаю вистачить щоб зробити санвузли. І не знаю як вчинити, просто зробити ремонт санвузлів і переїхати. Через декілька років знову з´їхати і доробити весь ремонт. Або зробити сенвузли і переїхати і поступово доробляти живучи в новій квартирі. Думала в будь-якому випадку робити спочатку дизайн проєкт, але з іншого боку він мені буде коштувати біля 2 тис доларів а чи не втратить свою актуальність за великий проміжок часу.
І взагалі буду вдячна за інформацію і поради. Якщо задоволені послугами в цій сфері, буду вдячна за рекомендації. Я взагалі не маю досвіду в цій сфері, ніколи не стикалася і не розумію з чого починати.
Вкаблучках• 12 мая в 17:03
Мы сделали санузлы и прожили 5 лет в ремонте от застройщика. Вот война утихнет, будем делать комнаты ремонт
Ответ дляВкаблучках
А якщо не затихне?
Плануєте виїжати з квартири на період ремонту?
Санвузол робили одразу якісно кий хотіли чи будете переробляти?
Жена сантехника• 12 мая в 17:06
Не робіть дорогий дизайн проект. Зробіть технічні креслення, розстановку меблів і загальну концепцію. Це коштуватиме 200-300$.
Переробите електрику, сантехніку ( можливо), переклеїте шпалери, постелите ламінат і можна жити.
Жена сантехника• 12 мая в 17:08
Ремонт в жилій квартирі - це жах. І в плані відсутності комфорту і в пошуку майстрів.
Вкаблучках• 12 мая в 17:08
Ответ дляmarina127258
А якщо не затихне?
Никуда мы выезжать не будем, я ж не камикадзе каждые 5 лет санузлы делать?
Кухня и санузлы согласно своим доходам делали. Средний ценовой сегмент
Love_Love_Love_• 12 мая в 17:09
Зробити класно і якісно санвузли і переїздити. Жити в ремонті від забудовника . До речі що з ним не так?
Жена сантехника• 12 мая в 17:10
Санвузли треба гарну плитку, унітаз. Скло в душову, вмивальник, змішувачі - поступово встановити і замінити можна.
Міжкімнатні двері недорогі можна, вони однаково вбиваються, за фарбованим деревом не треба гнатись.
Жена сантехника• 12 мая в 17:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Від забудовника дуже мало електрики і якість низька.
Ответ дляЖена сантехника
Дякую за пораду) Квартира 78 квадратів, найдешевший проєкт що я бачила 12 доларів за квадрат біля тисячі за технічний проєкт виходить. Хвилююся як потім електрику переробляти, якщо там жити.
Жена сантехника• 12 мая в 17:13
Ответ дляmarina127258
Ви з Києва?
Love_Love_Love_• 12 мая в 17:13
Ответ дляЖена сантехника
Я так і думала що справа в освітлені.
Жена сантехника• 12 мая в 17:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Я так і думала що справа в освітлені.
Освітлення це пів біди, а ось хаотично 2 розетки на кімнату і автомати - обійняти й плакати.
Ответ дляЖена сантехника
Я за електрику більше за все переживаю, щоб її переробити це ж стіни штробити потрібно
Жена сантехника• 12 мая в 17:18
Ответ дляmarina127258
так
Можу порадити clear line дизайн студія.
+380982117690
Ми собі робили і після цього вже 5 знайомих звертались і стосовно квартир і будинків. Перепланування, креслення - все супер. А колір і люстри ми вже самі якось обрали.
+380982117690
Love_Love_Love_• 12 мая в 17:18
Ответ дляЖена сантехника
Ну шо вам сказати, це єдині світильники на стелі і так живе 80% америки
Але я вас розумію, розетки це реально проблема.
Я б на місці автора все рівно не жила б на оренді, зробила б санвузли, світло додати можна наземними лампами, красиві штори і жити можна .
Жена сантехника• 12 мая в 17:23
Плитка - агромат або барекс.
Ламінат - будмайдан на Окружній.
Фарба для стін - Аура люкс про ( якісніше дорожчих) матова.
Шпалери в леруа акційні.
Мʼякі ліжка - вудсофт. Чекати виготовлення, але дуже якісні за норм.ціну.
Всю техніку також моніторити. Ми брали в оплату частинами. Поки виплатили, ціни виросли. Є на Відрадному магазин техніки, але тільки якщо одразу за готівку купувати знижки роблять.
Ламінат - будмайдан на Окружній.
Шпалери в леруа акційні.
Ще як почала збирати інформацію стикнулася з тим що просто санвузел не роблять. маленький об´єм робіт. А окремо наймати сантехніка, електрика, плиточника мені не дуже хочеться.
Ответ дляЖена сантехника
Плитка - агромат або барекс.
Ламінат - будмайдан на Окружній.
Шпалери в леруа акційні.
Ламінат - будмайдан на Окружній.
Шпалери в леруа акційні.
Дякую!
Ответ дляЖена сантехника
Можу порадити clear line дизайн студія.
+380982117690
О, я бачила їх рекламу, дякую за пораду
Жена сантехника• 12 мая в 17:25
Ответ дляmarina127258
Дякую!
Ще багато всього на ринку Юність. Треба ходити моніторити. Там реально дешевше на 20% можна купити.
Жена сантехника• 12 мая в 17:26
Ответ дляmarina127258
О, я бачила їх рекламу, дякую за пораду
В них трохи чуднуватий мужчина є котрий всім рекуператори впарити намагається, але загалом досить грамотна компанія.
Жена сантехника• 12 мая в 17:28
Ответ дляСвоего не предлагать
Санузел делать хороший с самого начала и можно заезжать
Можна, але 90% що все так і лишиться. Нема нічого більш вічного за тимчасове
Своего не предлагать• 12 мая в 17:29
Ответ дляЖена сантехника
Ми заїхали без кухні, без меблів, без плінтусу , без дверей.
Вже все є
Ответ дляСвоего не предлагать
Вже все є
Хвилююся що потім потрібно буде електрику переробляти а це штробити стіни
Ответ дляЖена сантехника
Я не проти рекуператора в перспективі, але це точно не те що в першу чергу потрібно
Жена сантехника• 12 мая в 17:33
Ответ дляСвоего не предлагать
Вже все є
Це трохи різне. Переробити електрику, перестилити підлогу, та навіть переклеїти шпалери - це гемор, треба всі меблі 10 разів пересунути , всю фурнітуру познімати, все укрити.
Своего не предлагать• 12 мая в 17:34
Ответ дляmarina127258
Та електрику треба робити з самого початку , як не крути