Секретница• 12 мая 2025
Інститут міжнародних відносин
Хто вчився з ваших знайомих? Це правда, що там одні мажори і все купується? А простим смертним там важко вчитись?
Шумелка Мышь• 12 мая 2025
Якщо дитина вчиться, то й там вчитиметься. Мажори є. Купувати нічого не треба)
Екатерина27• 12 мая 2025
За статистикою так, там поважна більшість це мажори. Зараз трохи змінилася ця статистика, мажори здебільшого вступають закордон. Але всеодно, з першого курсу там майже всі студенти за кермом власних машин, це я вже не кажу про одяг, поїздки…
Веселуха Муха• 12 мая 2025
Їздила на роботу повз вранці. То так, там студенти на власних автомобілях паркуються вдовж дороги. Машини не ланоси, як ви розумієте :))
У мене вчились два однокласники - вступ проплачувати батьки, але далі самі.
В гости звали?• 12 мая 2025
Так, мажори.
Моя знайома з 5 вільними мовами ( англійська, французька, іспанська, польська і, звичайно, українська та російська) і червоним дипломом після КІМО не потрапила нікуди в консульство/посольство. Всі її одногрупники з трійками одразу ще на 1 курсі мали місця в посольствах закордоном.
Ну і важливо, хто у вас.
Якщо дівчинка і без зв´язків, то це взагалі без варіантів.
Бо якщо простий смертний і самий розумний, то все одно в посольство не беруть. Там на десятиліття уже все розписано під дітей консулів та послів
Ну і важливо, хто у вас.
Кили и Манджаро• 12 мая 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
а кто вообще хочет в тех жабогадюкингах работать? куча работы из без посольств
Секретница
• 12 мая 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
так,в мене дівчинка і без зв*язків
В гости звали?• 12 мая 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Чому? Я б хотіла. В мене є знайома. Працює зараз в консульстві в країні латинської Америки.
Зп невисока: 3000 у.о., але ВСЕ оплачує установа. Тобто, Україна, звичайно))
Квартиру, комуналку, медичну страховку, машину з водієм,охорону, навіть школу і гуртки дитині.
Робочий день з 8 до 15. Є ще короткий день. І близька 1,5 місяці відпустки, коли вона БЕЗКОШТОВНО може відпочити на морі на віллі консульства. Непогані умови, як на мене)))
Але вона не проста смертна. І теж у неї 3 чи 4 іноземні мови
В гости звали?• 12 мая 2025
Ответ дляСекретница
так,в мене дівчинка і без зв*язків
Тоді це одразу мимо...
Там треба хлопці і зі зв´язками(((
Знаю одного мажора, що планував працювати у консульстві франкомовної країни. Брали по зв´язкам. Питаю, чи знає він французьку, то сказав, що ні, лише англійська)) але мажор. Батьки при грошах
Там треба хлопці і зі зв´язками(((
Добротная• 12 мая 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так, мажори.
Ну і важливо, хто у вас.
Та ладно. З профільною освітою можна потрапити на роботу в посольство. Правда треба років 5 попрацювати наприклад у МЗС. Ну і посади у посольстві будуть на побігеньках. Клопоту багато, грошей обмаль. Ну і посольство в Естонії чи Швейцарії, або десь у Африці - то різні умови праці.
Ну і у мене родичі та знайомі закінчили міжнародні відносини. Тому всю цю кухню знаю добре.
Секретница
• 12 мая 2025
Ответ дляДобротная
ви попробуйте в те МЗС потрапити))) ще й на 5 років
КоролеВешна• 12 мая 2025
Жінка, рідного брата там навчалася. Нууу вона гарно вчилася тому думаю не платили. Але вона мажор.
Добротная• 12 мая 2025
Ответ дляСекретница
На посаду якогось економіста, де купа роботи і зарплатня мінімалка- без проблем. Важко на нормальну посаду. А ото подай- принеси- порахуй: вакансії є. Мало хто хоче.
Покорительная• 12 мая 2025
Судячи по темі, зрозуміло, чого в світі зараз така срака.
Якщо в дипломатії самі тупі мажори.
Сосиска_Втесте• 12 мая 2025
Працюю поряд, еволюцію машин спостерігаю, зараз в більшості ходять нозями, машин крутих мало, та це й зрозуміло, бо багато хто вчиться за кордоном. Сина знайомий вчиться - сама звичайна сім´я, багато знайомих має, він досить комунікабельний хлопець. Те що точно радує, студенти двічі на тиждень стабільно в аудиторіях, на відміну від багатьох інших . Діти багатьох відомих наразі політиків теж в цьому закладі але й звичайних вистачає.
Первоклашка Я• 12 мая 2025
!. Вчилася донька у 2018-2022. на бюджеті 2. Ми не мажори, дохід на сім´ю такий же, як у всіх. Її подруги з універу теж звичайні дівчата. Але мажори, звичайно, були. 3. Так, вчитися важко, стресово і нервово, за 4 років дитина нічого нікому не платила, все здавала сама. В магістратуру туди не пішла. Працює за фахом в міжнародній компанії, про посольства взагалі не мріяла і не планувала, навіть не розглядала їх.
Секретница
• 12 мая 2025
Ответ дляПервоклашка Я
дякую. ну як в усіх це як? я сама виховую доньку. і мій дохід 30 тис у місяць на двох. я думаю, в Києві таких небагато.
а який у вас був факультет? якщо просто міжнародні відносини,то це переважно посольства.але там є міжнародне право, міжн.бізнес, міжн.економіка. У вас було що?
Первоклашка Я• 12 мая 2025
Ответ дляСекретница
Ну у нас стандартна сім´я з двома дітьми (ще одна школярка), обласний центр з відповідними зп. Чоловік звичайний зварювальник. У ті роки моя зп була 6-7 тис, у чоловіка більше. То якраз на утримання студентки йшло все, що я отримувала: тоді ще вистачало 1 тис грн на тиждень їй на витрати на харчування і транспорт, я сплачувала 1,5 тис за гуртожиток ( університетський був 500, але там не було місць), поповнювала телефон+ інтернет у гуртожитку. Зараз зп маю 20 тис, роботу і посаду не змінювала. Думаю, що зараз стільки ж стане утримувати у Києві іногороднього студента . Донька з першого ж курсу почала підробляти репетиторством з англійської, бо базові потреби на життя у Києві закривалися, але хотілося подорожей Україною. Англійська у неї вже тоді була підтверджена сертифікатом айлз на С1. Вчилася на МЕВ.
Розбещена цяточка• 13 мая 2025
Ответ дляСекретница
Донька розглядає лиш міжнародні відносини? Може її ще щось цікавить