Посудомойка• 12 мая в 12:18

Муки вибора. Ліжко двоспальне.

Яке краще брати, з м´яким узголів´ям чи дерев’яним ?
Результат:
вже голосів: 60
25 (41.67%) М"яким
21 (35%) Дерев"яним
14 (23.33%) Результат
Кастрюлька• 12 мая в 12:20
Якщо ви гіпер чістюля, то дерев´яне - будете натирати тряпкою кожен тиждень від пилу.

Якщо ви пристрасна коханка, тоді м´яке. Бо будете в шишках на голові і в синяках
Ухахайкина• 12 мая в 12:20
Якщо оберете деревяне, то дивіться щоб не було великого зазору між ліжком і підголівям , бо туди падають подушк (((
Весела моль• 12 мая в 12:22
М´яке моя мрія. Якось була в гостях і спала на такому з Юска. Тепер мрію про нього. Але темний колір беріть, світле не практичне
САМ_ТАКОЙ• 12 мая в 12:23
Я за деревянное, не люблю лишние пылесборники.
автор Посудомойка • 12 мая в 12:23
Ответ дляКастрюлька

В тому то і справа ,що дерев’яне можна протерти тряпкою,а от що робити з м’яким коли заялозиться ?
Кастрюлька• 12 мая в 12:24
Ответ дляПосудомойка
Хімчистка м´яких меблів
Весела моль• 12 мая в 12:24
Ответ дляПосудомойка
Нічого з ним не буде. Головне оксамитове не беріть. Із звичайної цупкої тканини так само протрете ганчіркою
автор Посудомойка • 12 мая в 12:24
Ответ дляУхахайкина
Дякую. Не знала,що таке буває.
ПешитеБесАшипок• 12 мая в 12:26
Ответ дляПосудомойка
Купить моющий пылесос и быть счастливой
автор Посудомойка • 12 мая в 12:26
Ответ дляВесела моль
А хіба вони зараз не всі оксамитові ?
Ухахайкина• 12 мая в 12:27
Ответ дляПосудомойка
Дякую. Не знала,що таке буває.
Та то капець я теж навіть подумати не могла ,можливо тому що спинка у мене по типу планок, які ідуть доверху а не суцільна, тому зверніть увагу на це обовязково . А так зручно шур и витерли пил, якщо потрібно
Весела моль• 12 мая в 12:28
Ответ дляПосудомойка
А хіба вони зараз не всі оксамитові ?
Гляньте в Юск ліжко Kongsberg темно-сірого кольору. Там тканина не вбиваєма
автор Посудомойка • 12 мая в 12:29
Ответ дляУхахайкина
Якраз на таку і придивляюсь з планок
Люблю кетчуп• 12 мая в 12:31
10 років прожила з деревʼяним
Другий рік мʼяке, воно комфортніше
автор Посудомойка • 12 мая в 12:33
Ответ дляВесела моль
Дякую. ЇЇ можна протирати ?
культУра• 12 мая в 12:34
Вдома всі ліжка були деревяні, син зараз замовив собі ведичезне ліжко з мяким узголівям. Це просто кайф. Щодо чистки- по-перше хімчистка виїздна доступна по ціні, а по - друге, гарний клас тканини треба обирати. Зараз замовила собі на деревяну спинку мого ліжка синтапоновий мякий чохол на узголівя на джумі
Люблю кетчуп• 12 мая в 12:34
Ответ дляПосудомойка
Дякую. ЇЇ можна протирати ?
Ми обирали тканину самі, можна протирати, ручним пилососом раз на тиждень пару хвилин пропилососила і супер
Пацака-задирака• 12 мая в 12:35
у меня мягкие все кровати в квартирах
Никаких проблем, есть велюровое, а есть хб-мешковина обычное. Светлые! Никаких затиров и грязей нет годами. Убираю пылесосом обычным.
Деревянные просто не мой стиль
Трахтибидох• 12 мая в 12:36
Мой ребенок как-то рассек бровь, когда ударился о деревянное изголовье.
Потому я за мягкое)
Яжбоматусяблін• 12 мая в 12:36
Ответ дляПосудомойка
Якраз на таку і придивляюсь з планок
Покажіть. Бо теж вибираю
Залізна пані• 12 мая в 12:38
Древняне, з гарного дерева. М´яке буде брудне.
Пацака-задирака• 12 мая в 12:38
Ответ дляЗалізна пані
Не будет
Яжбоматусяблін• 12 мая в 12:39
Ответ дляЗалізна пані
А гарне дерево, це яке?
Яжбоматусяблін• 12 мая в 12:39
Маю дерев´яне, покоцане штрашно. Вибираю м´ яке
Залізна пані• 12 мая в 12:40
Ответ дляПацака-задирака
Не будет
Будет.
Залізна пані• 12 мая в 12:41
Ответ дляЯжбоматусяблін
А гарне дерево, це яке?
З твердих сортів)) Не найдешевше
Пацака-задирака• 12 мая в 12:41
Ответ дляЗалізна пані
Будет.
ну значит у вас будет
Пять лет сплю на тканевых и светлых - чисто
Яжбоматусяблін• 12 мая в 12:43
Ответ дляЗалізна пані
З твердих сортів)) Не найдешевше
Дуб з Чорнобильського лісу? 🤣
Залізна пані• 12 мая в 12:45
Ответ дляПацака-задирака
ну значит у вас будет
Вы так пишите, как будто у вас 4 кровати и вы на них спите по очереди. Будет по любому. Это не гигиенично как минимум. На изголовье все остаётся, жир, пот дисперсная пыль с постельного и много всего. Но вы рассказывайте что оно новое и чистое годами, мы верим
Пацака-задирака• 12 мая в 12:47
Ответ дляЗалізна пані
не верьте
мы не опираемся головами/спинами на само изголовье )
ложимся на подушки. Возможно поэтому оно не зажиренное. Я понимаю о чем вы говорите

на двух сплю )