Кому там слова не давали• 12 мая в 14:28

Приятелька рідко заходить

Прийшли приблизно в один і той самий час працювати з однією дівчиною, здружились, почали спілкуватись, а ще ми працювали з нею в одному кабінеті. Могли разом вийти на каву чи обід. Зараз її перевели в інший відділ, вона почала рідко до мене заходити. Якщо проходить повз кабінет, то зайде привітатись, а так просто поспілкуватись не заходить. Каже, що в неї багато роботи. Мене це ображає, я навіть певний час з нею не говорила. Чому вона так робить?
Педиатор_я• 12 мая в 14:29
В новом отделе новые друзья.
Не зацілована• 12 мая в 14:29
Помню эту же тему с обратной стороны.
Штош. Можно в обеденный перерыв дать ей в табло и вырвать шерсти клок.
ГЛЮкоза• 12 мая в 14:29
Разошлись дороги. Тогда общались больше из-за совместной работы
svetolino• 12 мая в 14:29
Працювати треба!!!
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:29
Ответ дляПедиатор_я
В новом отделе новые друзья.
І я про це подумала(
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:30
Ответ дляГЛЮкоза
Та ми могли вийти і у вихідний десь посидіти
Ответ дляsvetolino
Працювати треба!!!
Та я працюю
Скользкая• 12 мая в 14:30
а чому ви до неї не заходите? Ото вона і образилась
ох і тролі пішли..
сумно...
ГЛЮкоза• 12 мая в 14:30
Ответ дляКому там слова не давали
Я же говорю вам, больше общались из-за совместной работы. Теперь это не нужно ей
Педиатор_я• 12 мая в 14:31
Это естественный процесс, особенно если ваше общение было ограничено рабочим временем. Если бы дружили семьями, имели общие интересы за пределами работы, продолжали бы дружить.
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:32
Ответ дляСкользкая
ох і тролі пішли..
сумно...
Я заходила, але вона практично до мене не заходила, тому перестала
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:33
Ответ дляПедиатор_я
Я про це розповіла іншим колегам, вони теж це помітили. Хтось навіть їй казав, чому вона так робить
Гірчинка• 12 мая в 14:34
Ответ дляКому там слова не давали
Скільки разів ви до неї в новий відділ ходили?
Скільки разів запросили на каву чи обід?

Скільки разів запросили її провести час у вихідні?
Не зацілована• 12 мая в 14:35
Ответ дляКому там слова не давали
Не обращайте внимание. Заходите к ней каждый день по 6-8 раз. Она переоценит.
Гірчинка• 12 мая в 14:35
Ответ дляКому там слова не давали
Та я працюю
І вона працює.
Немає часу вас розважати.
ГЛЮкоза• 12 мая в 14:35
Ответ дляНе зацілована
Нет. Раз 8-10 чтоб наверняка)
тогдалия• 12 мая в 14:36
К сожалению ,очень часто дружба ,пока работаете вместе .У нас тоже девчонки переходили в другие отделы или совсем увольнялись ,обещали созваниваться ,дружить , встречаться , первое время - да .
Потом реже,потом совсем перестали.
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:36
Ответ дляГірчинка

Може 3-4 рази заходила. До мене в кабінет перевели іншу дівчину, то ми вже з нею ходимо на обід, так як ця не запрошує мене.
ГЛЮкоза• 12 мая в 14:37
Ответ дляКому там слова не давали
А вы сами поесть не можете что ли
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:38
Ответ дляГЛЮкоза
А вы сами поесть не можете что ли
Хочеться трохи розрядити робочу рутину
Не зацілована• 12 мая в 14:39
Ответ дляКому там слова не давали
Это временно. Новая тоже скоро сдрыснет от вас.
Куда_бежать• 12 мая в 14:40
Жесть.
У меня такая же была, как вы. Работали вместе, обеденный перерыв был без отрыва от работы, поэтому и ели вместе. Она меня заморила рассказами о своей семье и детях, потом увязывалась со мной домой тк жили в одной стороне. Женщина эта была старше лет на 15, а после пришли две моих ровесницы и мы реально подружились. Так эта старшая сотрудница однажды подождала пока две выйдут и закатила истерику, что я ее предала и так не делают. Я аж дар речи потеряла. К счастью она и ушла вскоре
ГЛЮкоза• 12 мая в 14:40
Ответ дляКому там слова не давали
Хочеться трохи розрядити робочу рутину
Меньше болтайте на работе о личном. Мой вам совет
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:40
Ответ дляНе зацілована
А чому має?
Крию матом страшно• 12 мая в 14:41
отаких липучих як ви - ігнорую. Ніколи на роботах дружб не воджу,особливо з інших відділів. Навіщо? який їй інтерес. подруги в неї в особистому житті на роботі - робочі. А якщо вона в іншому відділі,то й водити дружби з вами нічого.я б теж не водилася з вами. Розважайте себе самі,чи шукайте подруг у відділі своєму,а не чіпляйтесь до людей.
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:41
Ответ дляКуда_бежать
Жесть.
Це точно не про мене. Ми з цією колегою ходили разом в кіно, кафе, я її запрошувала на ДН до своєї дочки вона не прийшла, на моє теж ні.
Не зацілована• 12 мая в 14:42
Ответ дляКому там слова не давали
А чому має?
Потому что вы душная.
Не зацілована• 12 мая в 14:42
Ответ дляКому там слова не давали
Как я её понимаю...
Крию матом страшно• 12 мая в 14:42
Ответ дляКому там слова не давали
яке кіно,які дн дочок?? здуріла. я б теж не прийшла. співробітників не можна пускати в особисте життя!
автор Кому там слова не давали • 12 мая в 14:42
Ответ дляКрию матом страшно
Вона дружить там з чоловіками, і каже, що немає часу ходити туди сюди, бо в неї багато роботи.