Кому там слова не давали• 12 мая 2025

Приятелька рідко заходить

Прийшли приблизно в один і той самий час працювати з однією дівчиною, здружились, почали спілкуватись, а ще ми працювали з нею в одному кабінеті. Могли разом вийти на каву чи обід. Зараз її перевели в інший відділ, вона почала рідко до мене заходити. Якщо проходить повз кабінет, то зайде привітатись, а так просто поспілкуватись не заходить. Каже, що в неї багато роботи. Мене це ображає, я навіть певний час з нею не говорила. Чому вона так робить?
автор Кому там слова не давали • 12 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
яке кіно,які дн дочок?? здуріла. я б теж не прийшла. співробітників не можна пускати в особисте життя!
Ми дружили
Ответ дляНе зацілована
Потому что вы душная.
Не правда
Крию матом страшно• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Вона дружить там з чоловіками, і каже, що немає часу ходити туди сюди, бо в неї багато роботи.
ви їй не цікаві. все. мені теж краще чоловіки,ніж дурні баби
Не зацілована• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Так бывает, что люди на работе работают. Может и вы попробуете?
Крию матом страшно• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ми дружили
вона вас НЕ ХОЧЕ.Відстаньте
Гірчинка• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Може 3-4 рази заходила. До мене в кабінет перевели іншу дівчину, то ми вже з нею ходимо на обід, так як ця не запрошує мене.
Якийсь дитячий садок 🤦
Ну ви серйозно?

Звісно якщо ви працювали в одному кабінеті то логічно, що спілкувалися, логічно що могли разом обідати чи каву пити.

Але це не закон, не обов´язок, і не правило щоб вона продовжувала з вами спілкуватися як раніше. Ви не подруги.

Вітається при зустрічи і того досить.
Не зацілована• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Не правда
Как скажете
Куда_бежать• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ми дружили
Вы не дружили, вы просто работали вместе. Придумали, прилипли, возмущаетесь, еще и других сотрудников подключили, чтоб те поговорили о том, почему она к вам не заходит. Это кошмар, как она еще здоровается с вами, видимо очень деликатный человек
Ответ дляКрию матом страшно
Які дурні баби? Може їй просто подобається чоловіча увага
Крию матом страшно• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
такі як ви)дурні і приставучі. які придумали собі дружбу і ганяють ))
Ответ дляГірчинка
Якийсь дитячий садок 🤦
Ну ви серйозно?

Вітається при зустрічи і того досить.
Це не гарно по відношенню до мене.
Ответ дляКуда_бежать
Ці колеги розповіли їй, то зараз вона окрім привіт, більше нічого не каже.
Гірчинка• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Це не гарно по відношенню до мене.
Це нормально по відношенню до вас.
Ви звичайна колега.
І відновлення до вас як до звичайної колеги.
Гірчинка• 12 мая 2025
Ответ дляКому там слова не давали
І правильно робить.