Госпожа_тамагочи• 12 мая в 16:08

Чи вигідніше купувати зимові речі для малюків влітку?

Дитина має народитися у вересні, потихеньку починаю розбиратися в тому, що треба купляти. І от питання: для малюків же ж теж в теплу пору року вигідніші ціни, ніж восени, на зимові речі? Планую замовляти теплий комбез-конверт трансформер, муфти на руки та інші штуки. Дитина перша, тому питаюся у вас, бо геть немає досвіду у цьому :)
автор Госпожа_тамагочи • 12 мая в 16:42
Ответ дляВ гости звали?
Купіть стікери по місяцях,фон чи отаку штуку для знімків на згадку
Колір в залежності від статі
А в сінсеї часто бачу цікаві речі для дітей - думаю, розхідники там будемо брати часто) Тим паче він під самим домом у нас. Класно, що вони свої магазини повідкривали по маленьких містах, бо більше ніяких немає мережевих
В гости звали?• 12 мая в 16:42
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую) Гарна штука, але шось такі речі не дуже заходять. Це більше для себе на згадку) Купляла собі вести щоденник вагітності, досі жодного разу не відкрила його. Думаю, з перспектива фото по місяцях така сама, всеодно мільйон фоток буде
Мені стікери зайшли по місяцях
nabludatel• 12 мая в 16:51
Автор, знижки на зимові речі в січні-лютому, на літні в липні-серпні.
tarveldy• 12 мая в 16:55
Ні, бо великий шанс що буде або мале або велике
tarveldy• 12 мая в 16:57
Ответ дляСкокоМнеДадите
Всегда пролетала,если покупала заранее
Или перерос или недорос до вещей
Ага , приблизно 90%
tarveldy• 12 мая в 17:00
Ответ дляГоспожа_тамагочи
От якраз саме за це й питаю, бо непонятно, чи то знижки, де ціна перехреслена, чи ні. Взимку не стало розуму подивитися ціни, аби зараз порівняти
Некст дитяче просто топ по якості, ціни постійні і доступні, якщо з розуму не сходити , сінсей малюковське теж норм , це те що у вас буде через тиждень після замовлення
Я не чарівниця вам• 12 мая в 18:57
Ответ дляГоспожа_тамагочи
некст хорошего качества.
а когда качество плохое - меня это бесит
когда бодики становятся квадратные, или катышки (хотя типа хлопок)

если будете на машине ездить - не забудьте, что конверты не подходят. нужно с ногами, что бы пристегнуть ремни
автор Госпожа_тамагочи • 12 мая в 20:05
Ответ дляnabludatel
ДЯКУЮ!
автор Госпожа_тамагочи • 12 мая в 20:07
Ответ дляtarveldy
Дякую! Next так, точно перевірено по відгуках від знайомих) Ще в H&M нічого такі є набірчики
автор Госпожа_тамагочи • 12 мая в 20:10
Ответ дляЯ не чарівниця вам
некст хорошего качества.

Дякую вам!
У нас дорослі речі з некст, то там 50/50. Але про дитячі речі якось більше позитивних відгуків)

Обовʼязково з ніжками комбінезони, конверт для додаткового утеплення під час довгих прогулянок