Цветов Мне срочно• 12 мая в 17:50
Гепатит А на Відрадному (Київ)
Чи відома причина? І чи закривають школи/класи на карантин? Бо з вітрянкою ми ходили в школу,
Дона Ко Ко• 12 мая в 18:01
Точная копия плова• 12 мая в 18:03
Можна зробити щеплення проти гепатиту А і не перейматися стосовно цього. Робиться одна доза, через місяць ще одна і ревакцинація через рік.
Цветов Мне срочно
• 12 мая в 18:04
Дякую! А то у нас школа в яку, можуть їздити з Солом’янського також. Тут до канікул залишилось трохи.
Цветов Мне срочно
• 12 мая в 18:04
Прививки молодшій дитині заборонені. Старшому робила всі.
Точная копия плова• 12 мая в 18:15
Ответ дляЦветов Мне срочно
Якщо дитині протипоказані щеплення, то не водіть поки що якщо є можливість. Гепатит А не входить в календар щеплень. Тільки гепатит Б. Я просто сама в садочку працюю ( не в Київській області) і собі також зробила на минулому тижні вакцину проти гепатиту А і Б, бо побільшало випадків гепатиту А по Україні. Я повʼязую це з екологічною катастрофою, яка спричинена війною.
Ширли-Мырли• 12 мая в 18:20
Моя дитина вчиться в одній із шкіл, котру закрили на карантин. Що я можу сказати, офіційно ніхто ніяку інформацію не каже, але особисто моя (суб´єктивна) думка, що могли завезти з харчами. Спалах відбувся в одному районі і саме в навчальних закладах (як я зрозуміла), швидше всього один постачальник продуктів.
Вже писали в ТГ про воду, але якби було так, то було би масовіше по Києву і загалом.
Про випадок у нашій школі ми знали ще на початку того тижня, а прийняли рішення про карантин лише у п´ятницю після уроків.
Свезло так свезло• 12 мая в 18:28
Ответ дляТочная копия плова
а хіба у розпал епідемії роблять вакцінацію?
Калинові вуста• 12 мая в 18:32
Ответ дляСвезло так свезло
Делают конечно.
Точная копия плова• 12 мая в 18:34
Ответ дляСвезло так свезло
Від гепатиту А так. Так сказав мені лікар.
Свезло так свезло• 12 мая в 18:35
Ответ дляТочная копия плова
дякую!
Калинові вуста• 12 мая в 18:36
Ответ дляТочная копия плова
И в эпидемию гриппа делают, и экстренную вакцинацию при контакте с ветрянкой.
Перекус беру завжди• 12 мая в 18:37
Ответ дляТочная копия плова
Якщо Хаврікс, то перша доза, через 6 місяців друга. І все. Ви яку вакцину маєте на увазі?
Перекус беру завжди• 12 мая в 18:37
Ответ дляСвезло так свезло
Так, роблять.
Чебураха з перцем• 12 мая в 18:41
А есть кто то или знакомые 46 школа, там много заболело деток? Отдельный класс на карантине?
Видна міленіалка• 12 мая в 18:42
Ответ дляТочная копия плова
Проти гепатиту В тільки доступно
Ms. Сама прямота• 12 мая в 18:48
Ответ дляВидна міленіалка
Проти гепатиту В тільки доступно
Твінрікс є в клініках, А+В
Перекус беру завжди• 12 мая в 19:09
Ответ дляВидна міленіалка
Проти гепатиту В тільки доступно
Є вакцина Хаврікс, це моновакцина від гепатиту А.
Перекус беру завжди• 12 мая в 19:13
Ответ дляЦветов Мне срочно
Завжди цікаво таке читати... а хворіти на гепатит вашій дитині можна?
Цветов Мне срочно
• 12 мая в 19:21
Ответ дляПерекус беру завжди
Краще вам таким не цікавитись. Звичайно ні, не можна. І в школу ходити не можна. Тому питаю на форумі, які причини і як поширено.
Грибной_Дождик• 12 мая в 19:46
Ответ дляПерекус беру завжди
якщо у дитини є офіційний медвідвід в часи, коли отримати його практично нереально, то певно там є такі проблеми які лікар вже не змогла проігнорувати.
тож ваш комент виглядає як мінімум дивно
Перекус беру завжди• 12 мая в 19:55
Ответ дляГрибной_Дождик
На Порадниці часто за офіційний медвідвід видають просто свої фантазії, бо у дитини температура була після щеплення, наприклад. Думаю, що у автора все ж інша ситуація. Але реально не модна робити щеплення при дуже малому списку діагнозів. І часто як раз хвороба для такої дитини буде більшим злом, ніж щеплення.
Грибной_Дождик• 12 мая в 19:58
Ответ дляПерекус беру завжди
щеплення це гарантовані 100% проблеми
а хвороба чи буде чи ні
Перекус беру завжди• 12 мая в 19:59
Ответ дляГрибной_Дождик
щеплення це гарантовані 100% проблеми
а хвороба чи буде чи ні
Ні, щеплення це не гарантовані проблеми. А от гепатит будь-який для дійсно хворої дитини це гарантовані проблеми.
Грибной_Дождик• 12 мая в 19:59
Ответ дляПерекус беру завжди
для сферичного рожевого поні в вакуумі проблем від щеплення не буде звісно