Дівчата, ви все знаєте. Хто знає по виплатам від мототранспортного бюро
На стоянці пенсіонерка вдарила нашу машину, замість тормозу натиснула газ. Розбила нам весь передок, її чоловік прибіг, хотів порєшать без поліції, бо в них нема страховки. Давав 700$, вона плакала, вибачилась, щоб ми пожаліли і не викликали поліцію. Але там навіть я розуміла, що ремонт набагато дорожче обійдеться. Визвали поліцію, із-за того, що в них нема страховки, то виплачувати нам буде мототранспортне бюро. Їхній експерт нарахував суму ремонту 3500$, Це бюро, буде через суд вимагати в них гроші.
Я точно знаю, що вони цю суму не заплатять, цей борг може довго в них висіти.
Питання, чи мототранспортне бюро робить виплати потерпілим, а потім відсужує кошти?
Чи виплати залежать від того, чи заплатять винуватці ДТП, якщо не заплатять? То коштів не побачу? або якщо з їх пенсії будуть вираховувати проценти, то тільки поступово по по 500грн в місяць кидати мені будуть. Дякую всім, хто відповість. З мототранспортним бюро спілкується чоловік, на мої оці питання чоловік псіхує, не відповідає, сам толком не знає.
Ще не дописала питання.
Якщо вони не будуть згодні з сумою ремонту, вони можуть подавати апеляцію і запрошувати свого експерта? Якщо так, то це нам не можна ремонтувати своє авто за власні кошти?, а чекати поки всі суди пройдуть? Це ж більше року може продовжуватися.
Ответ дляpsv142
Ще не дописала питання.
Сейчас выплачивает вам ваша страховая, машину можно делать, в суде они должны признать вину. Пусть зовут кого хотят, пострадавшая сторона вы. Зовите тоже независимого эксперта
Ответ дляvinika
Наша страхова нічого нам не заплатить.Бо страховка діє тільки якщо ми б вдарили. Експерт від мототранспортного бюро - це державна контора, як я зрозуміла, це і є незалежний експерт
Ответ дляMerlana
Нам выплачивала наша страховая. Что они потом делали с мтб нас не интересовало, какая у вас страховая?
Зараз не скажу яка, чоловік цим займався. Сказав тільки, що в нас така страховка, що діє тільки якщо б ми були винуватцями. А так типу їхня страхова повинна виплачувати. Але ж в них нема страховки, тоді в них замість страхової компанії йде мототранспортне бюро
Ответ дляpsv142
Ні там же є різні страхові поліси, є повне каско, в нас мабуть не повне
У вас и не пахнет каско.
Каско — это добровольное страхование, которое защищает интересы владельца транспортного средства. Даже если он сам станет виновником ДТП и его застрахованный автомобиль пострадает в аварии, выплаты по каско возместят этот урон. Владелец авто получит деньги, или машину отремонтируют за счет страховой компании.
Ответ дляMerlana
У вас и не пахнет каско.
Ну це я знаю.
Ось по цьому мототранспортного взагалі нічого не зрозуміло
У вашому випадку дійсно пряме врегулювання не діє. Виплату відшкодування здійснюватиме МТСБУ. Добавите, бо виплат однозначно не вистачить, відремонтуєте авто і забудете.
Подальші взаємодії МТСБУ і винуватця вас не стосуються, можливі суди, апеляції - то вже вас не обходить.
Заспокойтеся, ніхто не постраждав, слава Богу. Будете згадувати потім, як прикрість, не більше)
Ответ дляМоpгана
Ну це вони разом з СТО порахували, яке буде це робити. Та звісно всі живі здорові, але ночами ж не спиться, бо є нюанси такі, що машина на ходу - це для нас життєва необхідність, є тяжка інвалідність у сина, і часто треба по лікарнях їздити, тобто, це тільки умовно, що ніхто не постраждав. На таксі не накатаєшся, нажаль.
Дякую велике за відповідь
Ответ дляkabatosa
На 3500 там потрібно повністю перед розвалити, вщент, на таку суму будь хто в адекваті не погодиться та буде судитись до останнього
Так там добряче стукнула, дві фари, два крила, капот, радіатор всередину влетів, двері затиснуло не відкривається, .мабуть добряче на газ натиснула, вона на джипі дочки була, він старенький, але міцний, високий, мерс, своїм задом в наш перед в´їхала