Птица Говоруша• 13 мая в 00:23
Вы тут узнавали свои истории или знакомых?
По описанию например. Читаете и понимаете что к чему
Или может знаете, что были тут такие случаи и разоблачение
Госпожа Белладонна• 13 мая в 07:36
Ответ дляКудлата хмаринка
Да, например одна известная советчица выдаёт себя совсем за другого человека
Таня что ли? Учительница которая с миллионерами встречалась?
Бурундучиха• 13 мая в 08:23
Ще в добрі часи 2011-2012 років , коли продавалка била рекорди з популярності я впізнала випадково тему про себе.
Все банально просто : купила я на подарунок дитячу іграшку чи Чіко чи Фішер прайс ( вже не памʼятаю). Іграшка заявлена як нова, у коробці , досить велика ( щось по типу синтезатору). Як дома подивилася , то виявилося, що і коробка помʼята і відкривалася і добре б/у була, волосся на затертих колесах і гвинтики, що розкручуватися ( бо поверхня була добряче пошкоджена).
Я в розпачі написала, що хочу повернути , продавець стояла на своєму, що іграшка нова.
І тут ввечері читаючи по радницю натикаюся на тему, де розумію, що мова про мене тільки в іншому світлі . Виявилося, що ту іграшку продавець продала комусь іншому і той інший за якийсь час вирішив її чи повернути чи продати і продавець , не бачивши в очі іграшку, яку давно продала іншій людині, виставила її у себе на сторінці як нову і таким чином продала її мені . Вона в не підозрювала, що іграшка в такому стані. Далеко у від нового . Бо в темі звучали обвинувачення мене , що я зіпсувала іграшку і намагаюся повернути собі гроші . Коли я на загал додала фото докази аргументів у продавця не лишалося, бо знищити так іграшку за 2 дні було неможливо. Отак я опинилася у трикутнику торгових відносин . Все закінчилося добре , але шансів потрапити на тему, куди мене не запросили, як одну зі сторон конфлікту і де мене поливали брудом в той час , як саме я стала жертвою махінацій , звісно було мізерно мало
Сумка з негодою• 13 мая в 09:17
Ответ дляКудлата хмаринка
Например, какая?
бювет_в_обед• 13 мая в 10:09
Пару разів узнавала свої історії, які я раніше тут писала, в чужих трольних темах.
У мене просто свекор дуде омобливий, з ним у мене багато уніаальрих історій :)