Барабасиха• 13 мая в 10:37
Які в мене страшні ноги, навіть шорти не можу купити(
Що з цими вєнами робити
Накачати ноги не можливо, присідати не можливо
Дрябле тіло(
Голубая фишка• 13 мая в 11:05
Ответ дляЧучало яблуні
тоді мабуть контроль апаротом узд теж не бачить. сумніваюсь. залишусь при своїй думці. є проблема - треба лікувати.
протяжність вен тисячі км, якщо з кровотоку виключать декілька ділянок , навантаження перерозподілиться без негативних наслідків. а плекати варикоз до язв, от тоді вже може нічого не допомогти. людина помре від ускладнень.
У меня видны вены на ногах конкретно, пошла к флебологу, после узи сказал варикоза нет. Клапаны работают. Но при этом сказал носить компресионое белье 2 класса . Где логика ..
Чучало яблуні• 13 мая в 11:11
Ответ дляГолубая фишка
контурування вен не дорівнює варикоз. оцінюють спроможність клапанів, наявність варикозних басейнів.
а чому вам рекомендували трикотаж, тим більше 2 класу, теж незрозуміло. якщо сумніваєтесь, може послухати ще одну думку.
я носила другий клас і тільки в період реабілітації
Белоснежко• 13 мая в 11:12
Ответ длянатутис
ДА ! Я ношу влітку теж. особливо коли болять ноги а вони однозначно болять . З колготами або чулками легше.
Ага,щоб в +40 шкіра позлазила
Голубая фишка• 13 мая в 11:22
Ответ дляЧучало яблуні
Сказал носить во время работы если на ногах, и во время переездов, перелётов. На постоянной основе не надо
Ну ниче се• 13 мая в 11:27
Сходите к врачу.. а шорты, если хочется, купите и носите, всё в вашей голове, никто на улице не будет рассматривать ваши ноги.
Барабасиха
• 13 мая в 11:31
Ответ длянатутис
І ЩЕ! - носити Постійно пожиттєво! компрессійний трикотаж! 2 класс мінимум компресії. Флеболог скаже точніше.
Дякую
А який же спорт можна? Велосипед?
Сундучок с каникулами• 13 мая в 11:40
Ответ дляНеместная Я
У меня есть знакомая, у которой такое с молодости с ногами.
У меня с 16 лет
Только ниже колена
Лет до 35 носила короткие платья, шорты. Потом беременность, сильнее вылезли, перешла на штаны)
Боюсь удалять, хоть и взрослая
Только ниже колена
Боюсь удалять, хоть и взрослая
Блиск думки• 13 мая в 11:47
варикозне поширення вен - сосудистые звездочки - только начальная стадия , какая операция , можно так лечить операция в 70 лет когда гули уже тогда операция , холестерин у вас повышен покушать любите бриджи носите или платья загар тут не поможет это все у вас внутри нарушения но не значительные они длятся годы
Наверняка• 13 мая в 11:48
Ответ дляРегионщица
У вас ничего нет, кроме сосудистой сетки
А что это значит? Это ж тоже не хорошо?
Регионщица• 13 мая в 11:53
Ответ дляНаверняка
А что это значит? Это ж тоже не хорошо?
Это норма. Я с такой сеткой пошла к врачу с паникой, что начинается варикоз. Она - показывайте. Снимаю брюки, и не могу найти, где я ее видела. Искала, искала, под взгляд врача
, потом нашла, ой вот она. Врач -
, это просто сосуды близко расположены, как вены, есть торчат прямо под кожей, а есть спрятаны.
Ну лучше перебдеть)), а то я уже лечится собиралась
, потом нашла, ой вот она. Врач -
, это просто сосуды близко расположены, как вены, есть торчат прямо под кожей, а есть спрятаны. Ну лучше перебдеть)), а то я уже лечится собиралась
Галя-краля• 13 мая в 11:59
У мене варикоз на одній нозі нижче коліна. На операцію ВЖЕ грошей немає і з досвіду мого батька - болячка повертається ще й з деякими ’плюшками’.
Ноги стрункі, займаюся пілатесом, тільки з колін, без ваги. А у залі років 6 назад я свою ногу добила добряче. Шорти вдягаю і ношу, тому що на літо це найкращий одяг. Але якщо десь на гулянку, то вже обираю довгі спідниці чи штани.
Барабасиха
• 13 мая в 12:21
Ответ дляГаля-краля
Розкажіть будь ласка яким спортом можна займатись щоб не погіршувався стан
Дякую
пані Солоха• 13 мая в 12:57
Ответ дляKapitoshka7
Судини прочистіть. І все.
Научите, пожалуйста, как?
Хомо_сапиенс• 13 мая в 13:40
У меня такие. В мае хожу в солярий. Шорты беру по типу Бермуд для города, на море только в коротких.
Галя-краля• 13 мая в 14:04
Ответ дляБарабасиха
Дякую
Я в ютубі прописували щось типу ’вправи на сідниці при варикозі’. Їх не так багато, але підтягнути можна. І ще почитайте, які вправи на прес НЕ можна.
Зараз я пілатес від boho beutiful (теж з ютуба) полюбляю - реально, є результати. З ними ж йогою займалася бідя року, а до того на іншому каналі роки 3 і було ні про що. А ця парочка пропрацьовує глибокі м’язи, то помічаєш і гнучкість, і м’язи, і рельєф.
Директриссимо• 13 мая в 15:20
Гормонального дисбалансу немає? Гормональні контрацептиви приймаєте?
Шлях до зірок• 13 мая в 20:00
Ответ дляГолубая фишка
Сколько вам лет? Может сходить к флебологу? Делают склеротомию вен
склеротомия - это рассечение белковой оболочки глаза
Голубая фишка• 13 мая в 20:01
Ответ дляШлях до зірок
Склеротерапия да
ДА да да• 13 мая в 23:16
Загар и будет намного лучше , + шорты чуть длинее , а вообще узнайте мне кажется такое можно подкорректировать .