Барабасиха• 13 мая в 10:37
Які в мене страшні ноги, навіть шорти не можу купити(
Що з цими вєнами робити
Накачати ноги не можливо, присідати не можливо
Дрябле тіло(
Доставучая• 13 мая в 10:49
в мене ще гірші.+ страшний целюліт. Вен нема. шорти не ношу. і абсолютно не страждаю. було б стільки горя.))))як неможливість носіння шортів)))) об 110 см
. все інше в житті склалося найкращим чином
Чучало яблуні• 13 мая в 10:49
а взагалі, у вас очевидна патологія судин. почати з лікування осоновного, потім естетика.
Чучало яблуні• 13 мая в 10:53
Ответ дляАлина-1240
Варикоз это системная хня.у нее что проблемы с клапанами есть? Нафига удалять.ну пойдет кровь по таким же как и эти глубоким венам, и те ухайдохаются
так варикозні басейни і так пошкодять прилягаючі вени. краще все ж спробувати пролікувати, а ніж боятися , що після лікування стане гірше. без втручання точно ситуація буде погіршуватися.
я видалила варикоз в 2021 і нічого нового в мене не з’явилось
Пенек Возмездия• 13 мая в 10:54
У меня есть сосудистая сетка на бедрах, ношу шорты, на спорт хожу. Когда ноги загорают практически не видно
Алина-1240• 13 мая в 10:55
Ответ дляЧучало яблуні
Суть не в этом)у вас вся нагрузка с кровотоком пошла на глубокие вены( повредженные точно так же, просто вы их не видите)
треба робити склеротерапію однозначно! або лазером шляхом операції.
Вени стануть з кожним роком ще в гіршому стані _- тромбофлебіт розвинеться однозначно. Інших шляхів лікуквання нема. навіть за кордоном тільки оперують! або колють склерозант. Ви все одно іх прооперуєте рано чи пізно і краще не доводити до крайньї стадії. Стосовно накачать в залі то треба шукати інструктора грамотного бо не всі вправи можна. Ідіть до флеболога чим швидше тим краще . Тромбоз треба виключити .Ніякими мазями або таблетками не вилікуєте .
На солнці з таким варікозом - Заборонено!
носіть максі або штани.
Скіфська пектораль• 13 мая в 10:58
Носить чуть выше или ниже колена, как 60% женщин, зачем вам те шорты?)
Скокмоно - стокнуно• 13 мая в 10:59
У меня еще страшнее и пофиг, кому не нравится, пусть не смотрит
Кружите меня,кружите• 13 мая в 10:59
Я б ходила с такими ногами.
Абсолютно всё равно что подумают.
маминаБубочка• 13 мая в 10:59
Автор, сейчас в моде шорты до колена и платья такой же длины или макси. Короткие шорты в городе вообще не понимаю, куда не сядь, везде голой частью ног, ношу их только на море.
Да и вообще в жару, платья это лучший вариант!
маминаБубочка• 13 мая в 11:00
Ответ длянатутис
І ЩЕ! - носити Постійно пожиттєво! компрессійний трикотаж! 2 класс мінимум компресії. Флеболог скаже точніше.
Летом ? Это нереально
маминаБубочка• 13 мая в 11:01
Ответ длянатутис
носіть максі або штани.
Не обязательно прям макси или штаны, шорты и платья до колен, тоже ок
Регионщица• 13 мая в 11:02
Ответ дляАлина-1240
Нет блин.в паранжу обмотаться и кукать оттуда
Ну да, в мире 2 варианта, или паранджа или трусы
Алина-1240• 13 мая в 11:02
Ответ дляРегионщица
Э нет.трусы это нижнее белье, шорты это шорты
Чучало яблуні• 13 мая в 11:03
Ответ дляАлина-1240
тоді мабуть контроль апаротом узд теж не бачить. сумніваюсь. залишусь при своїй думці. є проблема - треба лікувати.
протяжність вен тисячі км, якщо з кровотоку виключать декілька ділянок , навантаження перерозподілиться без негативних наслідків. а плекати варикоз до язв, от тоді вже може нічого не допомогти. людина помре від ускладнень.
маминаБубочка• 13 мая в 11:04
Ответ длянатутис
ДА ! Я ношу влітку теж. особливо коли болять ноги а вони однозначно болять . З колготами або чулками легше.
Как в колготках можно ходить в + 40 ? Компрессия еще и плотная очень
Алина-1240• 13 мая в 11:04
Ответ дляЧучало яблуні
Я вам и не предлагала его взращивать. Надо лечить и контролить. С удалением не спешить
Регионщица• 13 мая в 11:04
Ответ дляНаверняка
У меня такие, ничего не делаю
У вас ничего нет, кроме сосудистой сетки