Кудлата хмаринка• 2 часа назад

У ваших дівчат 14-16 років є хлопці?

Зробіть вибір:
вже голосів: 60
Є
Немає
Я тертий жук• 2 часа назад
У сына в 16 была 14летняя девушка, сейчас в 20 - 17летняя
Я тертий жук• 2 часа назад
Ответ дляСижу_и_плачу
В моєї і в 19 немає.
У моей племянницы в 20 тоже нет, вся в учёбе.

Не плачьте, мы этому рады. Ибо мой сынуля с появлением девушек на учёбу забил.
Обнемашечка• 2 часа назад
Я не поважаю таких батьків які це вихваляють і вважають це нормально. Я сама виросла в суворій сім’ї, мати не пускала мене на гульки. І слава Богу стала нормальною людиною і нічого не втратила. В 16 в койку не пригнула.
Вважаю в 19 років нормально було і все гаразд, сімʼя, дитина. А зараз 14 років і хлопець. О..ь 🤦‍♀️Нехай спочатку освіту отримає, а потім все інше. Така моя думка.
Ло Шарик• 2 часа назад
моей 15 - нет никого. Ровесников она считает дураками. Вьется вокруг нее один 18-летний, друг по общему хобби, но он в жесткой френдзоне. ’Мам, ну он же совершеннолетний, а я еще маленькая, зачем все эти проблемы’. Честно говоря, я ее поддерживаю. Пусть подрастает, авось и сверстники поумнеют.
Укр_жіночка• 2 часа назад
Нащо їм хлопці?
Chaterbox• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Скоро шлюб в 14 дозволять, ото буде цікаво.
Нехай краще збирає колекцію і готується до вступу у ВНЗ. А то як то кажуть: книга в сумці, х@й на думці
Ви знаєте моїй це не завадило підготуватися і вступити до університету.
Chaterbox• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Саме цікаве, що якщо вашій захочеться відносин, то вашої думки вона питати не буде, а з таким ставленням у вас великі шанси втратити доньку
Застряла• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Я знаю що немає бо мою дитину це не цікавить. Вона ще ляльками бавиться, а не в труси хлопцям заглядає.
Почему сразу в трусы. Я в таком возрасте влюблялась в мальчиков, но о трусах вобще мыслей не было. За ручку ходили, целовались, вместе гуляли. А вы путаете детскую влюбленность с сексом.
Астоновитесь!• 1 час назад
Все созревают по разному, я себя помню в 14-16 лет, то меня не особо интересовало встречаться, никто не нравился, влюбленности не было ни в кого. Одноклассник был влюбленный всю школу, встречаться предлагал регулярно, но я себе особо и не представляла зачем это надо. А вот уже после школы стало интересно и секс и отношения. А была одноклассница, что до выпускного 2 аборта уже сделать успела, меняла парней, шарилась по общагам, жила в 11 классе уже с мужчиной и после выпускного родила.
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Одна из причин почему не собираюсь заводить детей. Не хочу чтобы выросла шалава, которую нужно будет либо поддерживать либо потерять
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Тобто ви з тих, хто береже дівочість до старості? Тому так тригерить, зо дівчата мають прихильників?
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Не дозволять, вже вилучили цю норму
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
С моей модельной внешностью ваш комментарий выглядит смешно) Но моё тело не помойка.
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Ну то зрозуміло, що модель. То модель чиста і непорочна до скону вік?
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
В мене син, йому 14 і дівчині теж 14. Займаються в одній творчій студії. На вихідних гуляють десь по парках.
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Я замужем)
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Я замужем)
В сенсі? Ви що ще й сексом займаєтеся? Який бруд! Як ви взагалі до такого дійшли?
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
О. Щастя від непорочних діви поперло
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
О. Щастя від непорочних діви поперло
Вот поэтому у автора комментария одни лайки, а не ответы, никто не хочет связываться с нечистоплотными) Если уж вы свою дочь воспитать не смогли, что она вас не спрашивает, то о чём с такой вообще говорить
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
В сенсі? Я свою доньку виховала, вона на відмінно закінчила школу, і зараз навчається в державному вузі за кордоном. А донька автора поки в ляльки грається і ще невідомо, що з неї буде. Але дивно вас читати, корчите з себе святошу, а самі заміж вийшли, аби бути законною шалавою (це виходячи з вашого ж світогляду). Чи вас чоловік не трахає а лише любується ващою модельною зовнішністю в домашньому халаті?
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
До речі, зауважу, я ніде не писала про секс своєї доньки, це виключно ваша хвороблива розпусна уява шалави це малює в вашій хворій голові. Йди чоловіку відсоси, поки не викинув за двері
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Що ви перед тролякою виправдовуєтесь
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
В моєї і в 19 немає.
а чего?
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
Ну,це вам спало на думку, мабуть не просто так, або знаєте про це, або підозрюєте. Ви самі це озвучили)
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
Ні, ви озвучили власні думки. Мені нема чого слідкувати за донькою, вона вже повнолітня. А ви з такими думками за чоловіком наглядайте, бо ви вже його підозрюєте,вас про це ніхто не писав, ви це пишете