месяцкие• 13 мая в 21:02

Не долюбила?

Маю якісь душевні муки по відношенню до доньки старшої. Вона рано пішла з дому. Спочатку вчилась. Потім вийшла заміж.
Я виїхала за кордон.
Заміж у неї виявився невдалим, розійшлися. Могла її підтримувати тільки по телефону. Приїзжаю два рази в рік на 5-6 днів. Вийшла заміж вдруге. Я їй не з онуками не допомагаю, ніяк.
Беруть якісь докори сумління.
КартаБезКомиссий• 13 мая в 21:03
Вона вам про це натякає, чи ви сама себе накрутили?
Анонім Секретар• 13 мая в 21:04
А чому виїхали без доньки?
Аристократка-тунеядка• 13 мая в 21:04
Авторе, у вас нема чоловіка, роботи, подруг, інтересів?
автор месяцкие • 13 мая в 21:05
Ответ дляКартаБезКомиссий
Сама себе накрутила. Після останньої поїздки додому в кінці квітня
автор месяцкие • 13 мая в 21:06
Ответ дляАнонім Секретар
А чому виїхали без доньки?
Вона вийшла заміж і не хотіли їхати
автор месяцкие • 13 мая в 21:07
Ответ дляАристократка-тунеядка
Є чоловік, робота, подруги. Інтересів немає
Аристократка-тунеядка• 13 мая в 21:08
Ответ длямесяцкие
Зазвичай мати починає прагнути влізти у життя дорослих дітей,коли у своєму власному житті їй стає нецікаво, не вистачає емоцій
Оч@ров@Шк@• 13 мая в 21:09
Ви переживаєте за донечку вам її жаль, що так в неї склалася доля, що розлучення було, що зараз вона сама з дітками без вас. Як в неї буде краще то і вам буде веселіше. Допомагайте матеріально якщо є можливість.
КаРаКаТиЦа• 13 мая в 21:09
Ви головне, коли вже станет зовсім немічною, не починайте доньку посилено любити, бо це бісить. Як була мати здорова, так та донька не потрібна була, якось сама і з дітьми, і з проблемами своїми... а як треба за матір´ю доглядати, так одразу любов неземна...
автор месяцкие • 13 мая в 21:11
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Думаю. що Бог дасть і не потрібно буде доглядати. Але я маю ще дітей
КаРаКаТиЦа• 13 мая в 21:12
Ответ длямесяцкие
Так всі думають...
Смешнюча• 13 мая в 21:12
В мене також серце крається. Спочатку карантин, потім війна. Весь час думки як вижити, прокормити дітей. А тепер розумію, скільки часу згаяно. За ці роки, поки розгрібала все це, син виріс. Йому 17. Хоче їхати за кордон. Я допомагаю, але серце болить
автор месяцкие • 13 мая в 21:13
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вона вийшла заміж вдруге.
Але у мене після останньої зустрічі якесь дивне відчуття залишились
Оч@ров@Шк@• 13 мая в 21:14
Ответ длямесяцкие
Вона вийшла заміж вдруге.
А як чоловік до неї відноситься?
Вона гарно виглядає?
Мама завжди помічає що з дитиною щось не так ,навіть якщо вона не розказувала
автор месяцкие • 13 мая в 21:14
Ответ дляСмешнюча
Коли починають жити окремо,то відчуваєш що щось не додала
автор месяцкие • 13 мая в 21:16
Ответ дляОч@ров@Шк@
А як чоловік до неї відноситься?
Вона гарно виглядає?
Ніби добре. Виглядає не дуже бо маля до року ще. Та й пробує працювати онлайн
постою_послушаю• 13 мая в 21:20
Ответ длямесяцкие
Понимаю вас. Вы хорошая мама, раз переживаете об этом, просто обстоятельства складываются не всегда в нашу пользу. Поговорите с ней об этом, расскажите что любите, думаю дочка не обижается на вас
автор месяцкие • 13 мая в 21:23
Ответ дляпостою_послушаю
При каждом удобном случае говорю, что люблю. Пробую делать какие-то маленькие сюрпризы ей или внукам.