ЯкаКраля• 14 мая 2025

Як вмовити власника заселитися з собакою.

Я пропоную доплату і залог- він відмовляється
Творческий типаж• 14 мая 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Мне пару человек из знакомых говорили: не говори, про кота, заселитесь, а там уже куда кто денется.
Хто куди дінеться - це прямо риторичне питання.
Орендарі точно кудись дінуться і ймовірно без повернення завдатку.
Скіфська пектораль• 14 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну вот пример того, что люди считают это нормальным, таких немного наверное, но они есть
Дадосвидания• 14 мая 2025
У мене живе жінка з 2 котами, з собакою ніколи в житті не здам, байдуже яка застава. Шукайте фанатів собак, інакше ніяк.
Чорт і Шо• 14 мая 2025
Ніяка подвійна, потрійна застава не компенсує заміну підлоги (в мене справжній дерев´яний паркет з утеплювачем та шумопоглинанням).
І кожен раз коли мене вмовляють не чемного котика чи виховного песика ми достаємо смартфони і починаємо рахувати. Найняти людей на демонтаж підлоги, виняйнати вантажівку вивезти сміття, заплатити на сміттєзвалище, купити паркет, утеплювач, шумопоглинач, паркетний лак, заплатити майстрам за встановлення. Зазвичай подвійної застави вистачає на демонтаж і на цьому питання закривається.
Телячі ніжноСті• 14 мая 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
А там уже пришла владелица жилья кота увидела и Вы в 1 миг не дожив и месяца на улице с котом и без залогового суммы
Налогообложу• 14 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене в договорі чітко прописано дозвіл мати тварин і обов´язок мати на них страховку. Купа знайомих знімають житло з тваринами.
Да, снимают.
И в основном поиски довольно мучительные.
У меня подруга руками-ногами держится за маленькую некомфортную квартирку, потому что у нее кошка и 2 года сплошные отказы, а здесь хозяйка сама кошатница и относится с пониманием.
Достаточно просто открыть immobilienscout24 и прикинуть, в каком проценте объявлений указано, что без животных.
Но если жилье неликвидные, нулевой этаж, плесень, отсутствие ремонта, то тогда шансы есть, конечно
кураГАЛЯ• 14 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
В Польщі і Німеччині знімала з лабрадором без проблем.
Зараз, на жаль, він вже помер.
І правила поховання тварин, то окрема тема.
а я в словакии и никто с животными не сдает
Творческий типаж• 14 мая 2025
Ответ дляНалогообложу
Да, снимают.
Справедливості заради: більше оголошень з вимогою мати робочий контракт, ніж не мати тварин. Може в цьому проблема, що люди не працевлаштовані, тоді їм більшість оголошень взагалі не підходить. Але це вже окрема тема дискусії.
Я написала свій досвід, і знімала і здаю з тваринами.
Налогообложу• 14 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я не сравнивала, что больше или меньше.
Просто у меня большой опыт поиска жилья на разных площадках и для нескольких людей и я вижу, что в подавляющем большинстве без животных сдают и об этом сразу указывают.
У подруги ещё кошка такая, немного музыкальная, любит мяукать без причины.
В общем, животное - это риски для арендодателя, даже если оно не портит мебель и полы, оно может скулить, лаять, мяукать и это все вред ли понравится соседям.
Туфли в чешуе• 14 мая 2025
Смотря какая собака.
Я пустила с маленкой, потом была в шоке. Все фасады шкафов погрызла, не полностью, но следы вмятины зубов везде. Она спала с ними и на диване и на кровати, шерсть как иголки впилась везде где можно, пинцетом потом выбирали, матрац выкинули. Это кроме того что люди испортили. Никогда больше
Туфли в чешуе• 14 мая 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
А потом за нарушение договора без возврата залога вас попросят освободить квартиру срочно.
И минус агент еще.
Сладко-соленая• 14 мая 2025
В мене сусідка зверху здала квартиру дівчатам з псом. Це звіздець просто... весь день граються з нею у м´ячик, пес не маленький, носиться з гавкотом за тим м´ячем, збиваючи меблі і дряпаючи підлогу. Будинок панельний, тому дуже добре чути, як квартира ’убивається’. Ніколи в житті не здам квартиру навіть із ’найчемнішим песиком’. Собачників люто ненавиджу тепер
Янка-угомонись• 14 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
тільки шукати власника який дуже любить собак і подвійна застава .Я обожнюю котів і шукала людей ,що їх мають ,бо знала що знайти квартиру (особливо в новобудові ) важко їм .З собаками не розглядала ,але якби дозволила то між німцем і чіхом ,обрала б першого)
Мимо) Я обожаю животных, и котов, и собак, и жирафов с бегемотами. Но никогда не пущу их в свою квартиру, я аллергик.