Дуболом• 14 мая в 09:51
Порадьте будь ласка спрей для легкого розчісування волосся? Дякую
Дуболом
• 14 мая в 09:54
Ответ дляКросівки оригінал
Найкращий, особливо якщо волосся плутається
Так питається дуже (
Дякую.
Баба на горошині• 14 мая в 11:05
Пораджу не спрей, а гребінець для легкого розчісування волосся Janeke Superbrush Small, реально працює, але треба брати оригінал
Тану на сонці• 14 мая в 11:20
Ответ дляПосле шести ни-ни
Щітка жанеке, от реально.
а є класний невеличний формат?щоб в сумочку помістилася б
После шести ни-ни• 14 мая в 12:53
Ответ дляТану на сонці
є міні, але мені все одно в сумці це носити незручно, постійно щось колеться чи чіпляється
Встидаюся запитать• 14 мая в 13:08
Ответ дляБаба на горошині
тангл в сто раз лучше.
Баба на горошині• 14 мая в 13:13
Ответ дляВстидаюся запитать
тангл в сто раз лучше.
У мене і тангл тізер теж є, але наразі користуюсь жанек. Якоїсь відчутної різниці не бачу, обидва гребінці справляються прекрасно