Айболитная• Изменено 14 мая 2025
Порадьте хороший вітамінний комплекс для жінок.
Хочу пропити курс вітамінів бо трохи випадає волосся, більше ніж в минулі роки, втомлююся більше, шкіра теж не подобається, поділіться , хто приймав і може похвалити .
Мені вже 38.
Мама фіфті цента• 14 мая 2025
Для початку здайте аналізи на визначення рівня віт Д та феритину. Це 2 най розповсюджених дефіцити, які дають такі симптоми. Можливо полівітаміни не знадобляться і буде достатньо цих 2
Гомосноб• 14 мая 2025
хороший вітамінний комплекс це як мінімум той, що відповідає вашим дефіцитам, а не про якусь умовну ’жінку’
Айболитная
• 14 мая 2025
Ответ дляГомосноб
Ну ви що не знаєте про існування вітамінних комплексів для жінок, не я ж це придумала.
ВерСаСе• 14 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Цей дійсно класний, але там нема заліза. Тож без аналізів автор не визначить що пити.
Однозначно• 14 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Ніякий комплекс не покриє дефіцит заліза або вітаміну Д, їх приймають окремо. У комплексів інше призначення
ВерСаСе• 14 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Згодна. Але в цьому якісь кінські дози.
Гомосноб• 14 мая 2025
Ответ дляАйболитная
а ще люди придумали транс жири, сигарети, кокаїн і багато іншого - це не значить, що усе варто засовувати у себе
Однозначно• 14 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Згодна. Але в цьому якісь кінські дози.
Для вітамінів групи В це нормально, вони дуже погано засвоюються, можна приймати по 1 на день
ВерСаСе• 14 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Я так і приймаю. Але краще працює все ж роздільний прийом. Тут прямо все напхане і може конфліктувати при всмоктуванні.
Ліньки гуглить• 14 мая 2025