Самоучка• 14 мая 2025
Психотерапевт или психиатр онлайн для подростка .
Пожалуйста посоветуйте если вам помогли действительно. Дочь режет себе руки , с питанием проблемы . К психологу ходили , но не помог , она разочаровалась . Еще много проблем и я не знаю как справиться. Спасибо заранее
УжеВотДа• 14 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Спаситель наш
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Він уже з дітьми працює? Підписана на нього давно. Зверталась по допомогу свого часу. Але він завжди робить акцент, що працює лише з дорослими.
Самоучка
• 14 мая 2025
Може хтось має контакт до Шершкіноі Орини? Десь знайшла , що вона хороший психіатр , але немає контактів .
Стріляний птах• 14 мая 2025
Ответ дляСамоучка
В лікарні Павлова
Фиона Шрековна• 14 мая 2025
Ответ дляУжеВотДа
Так? Вибачте, я не знала що тільки з дорослими, скільки донечці?
Самоучка
• 14 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
16 років , не доросла хіба ще
Птица Говоруша• 14 мая 2025
Краще зверніться до лікаря, але не онлайн, можливо потрібна госпіталізація. Не гайте час. Вмовте дитину , підтримуйте її, знайдіть потрібні слова
Фиона Шрековна• 14 мая 2025
Ответ дляСамоучка
16 років , не доросла хіба ще
Я думаю вже доросла, можете попитати Олексія, безкоштовно задавши питання у ватсапі
чи бере 16 річних
АсобеннАя• 14 мая 2025
Дочка имела проблемы подобные. Сейчас ей намного лучше.
С ней онлайн работали психотерапевт и психиатр. Поищу их контакты.
Гарачий Чокалад• 14 мая 2025
Вітаю, я сімейний психолог. Працюю онлайн з підлітками та дорослими. Контакти психотерапевта теж дам при потребі.
Мій контакт в телеграм @psy_v_alena
Самоучка
• 14 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
Спасибо большое
АсобеннАя• 14 мая 2025
Ответ дляСамоучка
Спасибо большое
Психотерапевт Татьяна Василенко
Подростковый психиатр Оксана Ведь
Скорейшего выздоровления Вашему ребёнку!
Подростковый психиатр Оксана Ведь
Самоучка
• 14 мая 2025
Ответ дляАсобеннАя
Психотерапевт Татьяна Василенко
Подростковый психиатр Оксана Ведь
Спасибо огромное вам