Вимагаю спілкування• Изменено 14 мая в 12:42
Порадьте комплекс вітамінів для підлітка
Виписуємося з лікарні, лікар порадив пропити якийсь хороших комплекс вітамінів. Хлопчик, 13 років. Дякую.
Біле пальто• 14 мая в 12:43
А для чого, лікар пояснив? Є дефіцит? Чи просто, щоб було, для самозаспокоєння?
Заикальница• 14 мая в 13:01
Нормальне здорове харчування вирішить питання відновлення організму дитини після хвороби.
Оябунчик• 14 мая в 13:30
Мы с дочерью которой 13 лет пьем Супрадин актив. Они с 12 лет. Из аптечных считаю их лучшими.
Вимагаю спілкування
• 14 мая в 15:54
Ответ дляЗаикальница
Це зрозуміло, дитина деякий час харчувалася перетертою їжею і дієтичною, зараз уже все гаразд, відновлюємося, апетит не дуже, порекомендував лікар вітаміни.
Заикальница• 14 мая в 23:59
Ответ дляВимагаю спілкування
Вітаміни не вирішать проблему апетиту, а от навантаження і подразнення слизової- так.
Лікар дивний, бо не призначив реабілітацію , а на ваш вибір пальцем в небо , вітаміни.
А є ще й мікроелементи, БАДи. Їх не треба?
Нехай краще організм дитини сам відновлюється і набирається сил. Попереду літо.
Апетит не дуже, бо всяка хвороба діє також і психічно. Забуде лікарню, перетерту їжу , і все поступово налагодиться.