Гопница-Советчица• 14 мая в 20:26
Як відновити дані з вайберу?
Таке питання. Вела переписку з особою, в контакти не зберігала, номера телефону не знаю, просто все в переписці. Перестановила вайбер на новий телефон, відповідно переписки не збереглися, старого телефону немає вже. Як мені знайти цей контакт?
Карусель-весель• 14 мая в 20:36
Зайдіть в налаштування вайберу.
Далі скрін,1 і 2.
Якщо ви вмикали резервне копіювання,то можна все відновити.
Якщо ви його не вмикали,то буде так,як на 3 скрині.Це в мене робочий телефон,тому в мене немає резервної копії.На особистому вона є,і я відновлюю всі переписки за потреби.
Далі скрін,1 і 2.
Замріяна• 14 мая в 20:36
якщо ви не робили бекап то ніяк
якщо робили то на фото 3 з попереднього коментаря буде кнопка Відновити