Несемо світло разом• 15 мая в 02:21
Как вы называете сына.?Как он подписан у вас в телехфоне?
На сотовом как написан?
Результат:
вже голосів:
279 (64.73%)
По имени
102 (23.67%)
Другой вариант
21 (4.87%)
Сыночка прысыночка
16 (3.71%)
Сына
9 (2.09%)
Пупсяндрик
4 (0.93%)
Пирожок
Распутница• 15 мая в 08:39
Ответ дляА шо сталося?
Краще на прізвище якщо воно у всіх однакове
Уявіть, що ви біля незнайомої вам людини, якій стало зле. Ви розблокували телефон, бо простий ключ.
Як будете шукати її родичів в телефонній книзі на 800 контактів?
Я вам цей спосіб зберігання контактів не пропоную. Руку з обличчя можна зняти.
Сижу_и_плачу• 15 мая в 08:42
Ответ дляТоска в носках
Красавчик подписан
Так его друзья называют и мы тоже стали
Нагадало про чорного жеребця, його теж звали Красунчик
В шоколаде• 15 мая в 08:44
Ответ дляСижу_и_плачу
Та просто пишіть, що з кацапії, це у вас там так називають сотовиї телефони, сотовая связь. Питання що забули тут?
Сотовый это название всех телефонов и смартфонов тоже. Но ухо режет,согласна, как куличи и свекла
Едимнаморе• 15 мая в 08:44
Ответ дляМетровий сантиметр
сынок
20 лет,а доча-Олюня
Доча - що це за слово? Жахливо звучить
Сижу_и_плачу• 15 мая в 08:44
Ответ дляВ шоколаде
Сотовый телефон это и смартфон,в том числе и это правильное название
Та хто ж суперечеить? Головне, що це правильноє названіє на кацапії. Що тут забули, кацапи?
Метровий сантиметр• 15 мая в 08:46
Ответ дляЕдимнаморе
Доча - що це за слово? Жахливо звучить
Тарасик записаний
10 років-що це за слово? Жахливо звучить.Вам приємно)? Іноді мізки це добре
Едимнаморе• 15 мая в 08:47
Ответ дляМетровий сантиметр
Тарасик записаний
Я не про імʼя ж написала.
ДОча - ну просто дуже дивне слово, інколи чую його. Для мене це щось просто маргінальне, вибачте
Сижу_и_плачу• 15 мая в 08:47
Ответ дляЕдимнаморе
Доча - що це за слово? Жахливо звучить
Для кацапів норм.
Метровий сантиметр• 15 мая в 08:50
Ответ дляЕдимнаморе
Я не про імʼя ж написала.
поки що маргінал тут ви - я нікого не ображаю, тільки тому що невихована
Едимнаморе• 15 мая в 08:51
Ответ дляМетровий сантиметр
Я теж не ображаю. Написала свою думку про слово «дОча». І це не особисто ваше слово чи імʼя. Вас це образило? Тоді вибачте
А невихованість тут ні до чого
Янка-угомонись• 15 мая в 08:53
Ответ дляГидроусилитель руля
Зачем писать сын дочь брат....чтобы не забыть кто все эти люди? Имена же есть
Підписувати з прізвищем? Наприклад в мене в телефонній книзі багато ’Інна’, то підписані Ім´я + те, що з ними пов´язано.
Діти підписані ’син’ , ’Даша’ , бо Сергіїв в тел.книзі багато, а Даша одна.
А шо сталося?• 15 мая в 08:55
Ответ дляРаспутница
Медики звонять на останні номери
а якщо і прізвище одне - то взагалі бінго
Надежда наш компас• 15 мая в 09:42
Навть якщо - Мамін пісюнчик.... Вам яка різниця? Кому яка різниця?
Тоска в носках• 15 мая в 09:45
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну у нас белый мерин, если так))
Мудрецыха мира• 15 мая в 09:49
Ответ дляНесемо світло разом
Мне 57. Все телефоны так называю. Сыну 39
и как ваша бусинка у вас подписана? мамкин пирожок?
Тут надолго• 15 мая в 09:53
Ответ дляНесемо світло разом
И как ваш сыночка записан у вас в телефоне ?)
Тут надолго• 15 мая в 09:58
Ответ дляВ шоколаде
Зачем?
Ну фантазии у людей нет , поэтому все с одним и тем же именем. Ну ладно муж и брат . Но ребёнка зачем назвали также ?
ФФФФристайла• 15 мая в 10:03
Ответ дляРозвідка Маші
И кто-то ж прилепил вам тут же бабу фиолетовую, ахаха
Не поняла
Краля-Галя• 15 мая в 10:10
Ответ дляДобра, коли сита!
А сколько вам лет? Бо сотовый телехфон это ось це
В Украине даже ось це называли мобилками ))))
В шоколаде• 15 мая в 10:32
Ответ дляВикачую яйцями
Три сина. Всі поіменні
Какой дибил поставил фиолетовую тётку..
ЖонДуан• 15 мая в 10:36
Ответ дляПопихтю та й годі
Удалено администрацией...
Не добровільно це як?))) силою держали ?
Сплюшка• 15 мая в 10:38
Ответ дляЖонДуан
Тільки хотіла написати. Добровільно ще й як добровільно, особливо останні роки совка. І не треба переклакладати на когось вину.
Леннон_Жив!• 15 мая в 10:41
Записан Сынок, а называю очень по-разному) и пупсик (который уже 2 метра), и в том числе как он себя в игре когда-то назвал) это очень смешно) но он не обижается)