Невгамовна шахиня• 15 мая в 10:17
Стріляє в грудях
Тільки не смійтеся.
Вчора почало періодично ніби стріляти в районі грудей під правою рукою в м´яких тканинах (зараз місячні). Короткочасний неприємний біль. І вночі було, просиналася, і зараз є.
Мені 45, в грудні робила мамографію, узд молочних залоз. Мамографія - доброякісні утворення 9 мм з чіткими краями, на узд їх не видно взагалі (2 роки та сама ситуація, тому не переживала).
Генетична схильність до онко є (у мами 2 рази онко МЗ, у її мами онко матки).
Що думаєте?
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:18
Якщо що, до мамолога записалася, але це аж через 1,5 тижня
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:20
Ответ дляПлакалаВАвто
Потерпите 1,5 недели. Паника хуже кошмара
Є таке
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:21
Ответ дляА я женатая
у вас бі радс 1, Bi – RADS 1 – патології молочних залоз не виявлено.
А стріляє тоді що? :) я розумію, що вглядаю смішно. Але ж реально стріляє
А я женатая• 15 мая в 10:22
Ответ дляНевгамовна шахиня
я ж не лікар. підете до фахівця-все вам пояснить. можливо це спина, а віддає туди, куди віддає
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:23
Ответ дляА я женатая
У мене таке буває, що віддає спина, але це інший біль. Але дякую за участь :)
Я Головна• 15 мая в 10:23
Згадайте чи останнім часом не продувало Вас? Чи не були на протягах? Протяг дає такі ж відчуття
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:24
Ответ дляЯ Головна
Ні, я працюю з дому, взагалі рідко де буваю...ну і протягів ніколи не боялася.
А я женатая• 15 мая в 10:25
Ответ дляНевгамовна шахиня
у подруги була онкологія МЗ. боліло так, ніби продувало, потім почали з´являтись кісти, які з роками з 1 збільшились до 7, а потім РМЗ
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:26
Ответ дляА я женатая
Вона весь цей час слідкувала за кістами і це так розвивалося при регулярному контролі?
А я женатая• 15 мая в 10:27
Ответ дляНевгамовна шахиня
так, раз в рік була на обстеженні. але вона любила солярій і сауну, а при фіброаденомах це заборонено. ось так і получилось(
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 10:28
Ответ дляА я женатая
Дякую, що поділилися.
Самая СоветЧиваЯ• 15 мая в 10:53
Ответ дляНевгамовна шахиня
Є таке
Генетичну схильність ви як виявили? здавали кров на генетичні мутації BRCA1? якщо є якісь скарги і нічого не видно на УЗД там мамографії, то йдіть на МРТ. В мене УЗД і мамографія пропустили рак. А мамолог до останньго говорила, що то доброякісні зміни
Админко• 15 мая в 10:54
В мене бува, що поколюєв пмс, але все ок. В куми стріляло, то кіста запалилась, вона на сквозняку продула. Пила антибіотики, робила компреси, навіть кіста розсмокталась за 7 днів лікування.
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 11:00
Ответ дляАдминко
А у вас коли поколює в пмс, це в одному й тому самому місці ? У вас там є щось на мамографії чи узд?
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 11:01
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні, аналіз не робила, просто за мамою і бабусею зробила такий висновок.
Мрт молочних залоз, правильно?
Самая СоветЧиваЯ• 15 мая в 11:03
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мрт молочних залоз, правильно?
так, МРТ молочних залозВ мене у бабусі теж бул рак грудей, у її сестри рак яйників. Але в мене мутації не виявлено. Генетик говорила, що якщо бабуся захворіла за 60 років, то це маловірогідно спадкове
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 11:04
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Бабуся за 60, а мама до 50 два рази. Дякую за підказку!
Самая СоветЧиваЯ• 15 мая в 11:06
Ответ дляНевгамовна шахиня
якщо мама до 50 захворіла, то вам краще здати на мутації аналіз BRCA1 BRCA2 та CHEK. Не знаю, скільки він зараз в Україні, раніше був 11 тис.
Админко• 15 мая в 12:20
Ответ дляНевгамовна шахиня
Воно якось загально поколює, не те шоб в одному місці. По узд все гаразд.
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 12:22
Ответ дляАдминко
В одному конкретному місці.
Бо раніше рідко коли було загальне хаотичне поколювання, схоже на припливи молока - то я знаю. Але зараз не те.
Невгамовна шахиня
• 15 мая в 12:22
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А що він дасть?