Леся Українка• 15 мая 2025

Берете ли вы угощения от соседей?

Бывает что соседи угощают конфетами, шоколадом и т.п. Вы едите потом ? Потому что говорила со своей знакомой она говорит не кушает. Боится.
КараПузовна• 15 мая 2025
Не беру після того, як думала, що мене вже на той світ тягне мій стан здоров´я, все йшло до того. І почалося після пригощання сусідки.
Пупуговка• 15 мая 2025
Я социофоб
Не общаюсь с соседями
автор Леся Українка • 15 мая 2025
Ответ дляКараПузовна
Я беру, потім викидаю
Пишу каліграфічно• 15 мая 2025
Нет. У меня два раза были такие соседи, что приходили с угощением. И оба раза они банально искали собутыльников.))
КараПузовна• 15 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
Я беру, потім викидаю
Взагалі й у руки не треба брати. Придумуйте будь-які відмовки. Мене раз і назавжди навчило.
So_so• 15 мая 2025
Да, и ем
автор Леся Українка • 15 мая 2025
Ответ дляКараПузовна
А що саме сталося?
Платье Длинное бальное• 15 мая 2025
Нет! Я местную кухню есть не могу
КараПузовна• 15 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
А що саме сталося?
Здоров´я, лікарі не могли допомогти, футболили один від одного, ставало тільки гірше. Пішла по церквах з молитвами, потім (мене тут зафукають) викатала людина, і почало все налагоджуватись. Сусідку ту обходжу десятою дорогою.
Распутница• 15 мая 2025
у меня норм отношения с соседями, поэтому конечно и беру и сама угощаю, и к друг другу в гости заходим, и за солью там например...
Цукрові вишні• 15 мая 2025
Конечно возьму , это же кастрюлю с пельменями или борщом
Цукрові вишні• 15 мая 2025
Ответ дляКараПузовна
Бред 🤦‍♀️🤦‍♀️
КараПузовна• 15 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Бред 🤦‍♀️🤦‍♀️
Нехай буде так. Добре, коли не довелося на собі це пізнати.
Цукрові вишні• 15 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
Я беру, потім викидаю
Жесть . Лучше бы уже не брали , может соседи от чистого сердца
Цукрові вишні• 15 мая 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
И что в этом плохого ?)
40каградусная• 15 мая 2025
Ох, і виморожують ці пригощання.
На щастя, цей треш майже минув. Це вже рідкість, щоб хтось тулив свою їжу стороннім
Відірву та викину• 15 мая 2025
Мене сусіди не пригощають(((
Липка-прилипка• 15 мая 2025
Не беру приготовану їжу, гидую. Все інше, чому б ні?
КондуктЕр тролейбуса• 15 мая 2025
Ответ дляКараПузовна
А я Вам вірю. Я дивуюсь, як люди не бояться гріх на душу брати ( через свої поробки )
Сижу_и_плачу• 15 мая 2025
Выбрасываю, просто брезгую
автор Леся Українка • 15 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Ну не взяти, образяться
Роза в вазі• 15 мая 2025
Да, берем, едим и мы тоже их угощаем. У нас с соседями хорошие отношения)
Ондатрова шуба• 15 мая 2025
В мене були сусідки дві прекрасні бабусі, на жаль їх вже немає. Без проблем пригощали один одного. Вони іноді щось пекли, а я могла й кастрюлю борща віднести чи будь-якої страви, якщо бачу, що зайвого наготувала. Або кудись їдемо, а їжа залишається. Вони були дуже раді, ще й посуд просила не мити, бо в мене посудомийка.
Ондатрова шуба• 15 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
Ну не взяти, образяться
Лікуйте голову, бо будете он як вище порадниця по бабках їздити.
автор Леся Українка • 15 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Знаєте якщо вас пригощають сусіди, які живуть в антисанітарії, то причому тут лікуйте голову? Я не ризикую своїм здоров´ям. А якщо на вулиці вам дадуть цукерку ви візьмете?
Кукусикиииииии• 15 мая 2025
нет, мы не едим чужое от посторонних людей

не боимся, просто не едим
IQ 80• 15 мая 2025
Я їм. Люблю поїсти :)
Елена1265• 15 мая 2025
Беру и сама даю. Мы дружим, часто друг к другу в гости ходим
Ондатрова шуба• 15 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
Якщо ви така розумна, то чому ж не хватає духу ось ці слова сказати сусідам. Може все ж таки справа в людяності, а не антисанитарії? Скажіть сусідам як є і вони будуть відноситись до вас так, як ви того заслуговуєте.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 мая 2025
Третью банку соседского лечо дожираю…
Борщ сварила на томатной заправке от соседки.
И выпечку беру, и конфеты, и пирожки.
Я не верю ни в какие привороты, заговоры, не брезглива к еде людей с которыми дружу.
Спокойно отдаю соседке мешками шмот и обувь. Она довольна как слон. Я тоже не в накладе, так как банка 0,5 л лечо в магазине стоит 80-100 грн.