"у тебя красивые брови, глаза и губы".... Это что, когда не за что зацепиться, то такой комплимент получается?
"у тебя хорошей формы нос... что-то есть маскулинное в твоей внешности"... - это когда вообще внешность не нравится?
Или как понимать такие комплименты?
Джага Джага• 15 мая 2025
Мужик завжди спілкується з жінкою і робить їй компліменти,якщо хоче її тр.хнути.В першу чергу для цього.Більше він ні для чого до неї не йде.Він не йде до вас що б бути вашою подругою чи жилеткою, чи говорити про те як Галька ваша сусідка робить салати.Бувають виключення (можливо) коли чоловік дуже розумний і жінка дуже розумна і два інтелекти хочуть поспілкуватися одне з одним (але там теж можу вийти секс).Все на цьому світі заквашено на сексі.
Allineedisyourlove• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Омг
Джага Джага• 15 мая 2025
Користуючись моментом, хочу сказати, що в мене, для такого випадку, ’в рукаві’, прихована одна дуже хороша пісня.В ній багато чого сказано.Насолоджуйтесь
!
useruseruser• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ви праві.
useruseruser• 15 мая 2025
Ну лучше так,чем говорить - А я бы на твоём месте сдедал бы перманент губ,нарастил бы ресницы и т.д и т.п...
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляuseruseruser
Ви праві.
Є ще такі чоловіки,які крім сексу хочуть знайти нормальну людину з якою можна добре співіснувати,що б було не тільки про що пот.ахатись а і про що поговорити.Що б була взаємність,порозуміння,що б був діалог між людьми і так далі.Мені особисто такі відносини більш до вподоби,ніж один секс абсолютно чужих людей.
useruseruser• 16 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А у вас така людина є?