Бутерброд и я• Изменено 15 июля в 16:35

А вы считаете себя красивой?

А вы считаете себя красивой? И как смириться, если я так себе? Редко кому-то нравлюсь и потом мужчины даже смеются надо мной. Лицо 50/50, нос большой, волосы обычные, худые кривые ноги. Все равно замечаю, что к красивым и отношение лучше
Гарантую неперелевки• 15 июля в 16:36
Я неотразима!
Эта_Шикарна)• 15 июля в 16:36
Симпатична я.
Герцогиня• 15 июля в 16:38
Важливо, щоб Ви собі подобались. Попрацюйте над самооцінкою. Вже колись тут писала, що самооцінка складається з 2-х компонентів: мама і тато. Мама - безумовна любов. Тато - за щось. Дотрималися режиму тренувань ? + до самооцінки від тата. Помилка в тому, коли працюють тільки над однією частиною самооцінки (від мами), а потрібно, і те, і інше.

З приводу себе: я себе вважаю привабливою, навіть гарною.
Герцогиня• 15 июля в 16:40
І знайдіть свої сильні сторони, свої родзинки. Вони точно є.
Їжак в панчохах• 15 июля в 16:41
вибачте, ви думаєте що з кривими ногами або маленькими грудьми не вважають себе красивими? якщо є якась така, умовн ’вада’ у вашому розумінні, знайдіть плюси в іншому. ’нос большой, волосы обычные, худые кривые ноги’-і таких людей люблять, такі люди теж успішні, навіть в кар´єрі моделей, кінозірок.
Курочка-чубаточка• 15 июля в 16:42
обворржительной)))
Весела моль• 15 июля в 16:42
Так
А я з косою• 15 июля в 16:43
головне харизма і внутрішнє відчуття. дуже багато жінок далекі від типових стандартів краси є дуже привабливими, вродливими, від них якась інша енергетика.
а якщо ви себе відчуваєте «так себе» то і інші вас так сприймають
ГугелП@лАмался• 15 июля в 16:45
Нет, не считаю
Галябалована• 15 июля в 16:46
Да, до років 14, думала що я найгарніша на планеті 🤣
А ще в мене класна енергетика і я весела🥰
Чижик Пижик• 15 июля в 16:56
я красавица!
СамавиховуюКота• 15 июля в 17:07
Я симпатичная, худая. С большой грудью. Но нет, я не как те красотки что прекрасны во всех местах.
Иногда нравлюсь себе, иногда нет. Стараюсь одежду подбирать, но со вкусом тоже такое. Смотрю на свои наряды на фотках 5 лет назад и 🤦‍♀️
Валькірія• 15 июля в 17:13
я за улучшайзінг. великий ніс - накачайте собі губи для рівноваги.
худі ноги - носіть пушап, щоб дивилися на сіськи).
штани надіньте такі, щоб попу підкреслювали.
підіть на танці, на акторську майстерність - будете більш впевненою в собі.
Пи Пи Пилюля• 15 июля в 17:27
Мне бы кг так 20 скинуть то вообще красавица буду
Форточка• 15 июля в 17:48
Считаю себя самой красивой на планете Земля
SnowMaiden• 15 июля в 20:38
Да!