Топтунша• 15 мая в 19:28

Зі святом вишиванки!

Топ тема щось не те
Були теми з фото реальними колись. Це наша культура, Вишиванка – символ здоров’я, краси, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості; оберіг.
Тож фото може зробимо? В Києві багато хто в вишиванках.
Сито для думок• 15 мая в 19:51
Больные люди
автор Топтунша • 15 мая в 19:52
Ответ дляМорожена_курка
Вишиванки є у багатьох країнах
Але тільки наші з ними носяться як дурень зі ступою(
Особливо коли примусують дітей на 1 вересня, у День знань їх вдягати. От до чого це?
Вас ніхто не заставляє
У нас в школі необовʼязково, на свята достатньо білої рубашки, реглана.
автор Топтунша • 15 мая в 19:52
Ответ дляГола з конопель
Дякую! Неодмінно знайдеться. Ще б згадати з якими сережками я їх носила 🙈
Чекаємо тему про намисто і кульчики!
Морожена_курка• 15 мая в 19:53
Ответ дляТоптунша
Вас ніхто не заставляє
Так і було завжди
Парадна форма: білий верх та темний низ
А тепер у вишиванках
Чого це? З якого переляку?
Сьогодні зрозуміло, але ж не 1 вересня
автор Топтунша • 15 мая в 19:54
Ответ дляМорожена_курка
Так і було завжди
Парадна форма: білий верх та темний низ
А тепер у вишиванках
Чого це? З якого переляку?
Сьогодні зрозуміло, але ж не 1 вересня
Так добровільно вишиванки
Не у всіх є
Marinamariana• 15 мая в 19:55
Кто понимает в ге
Гола з конопель• 15 мая в 19:56
Ответ дляМорожена_курка
День вишиванки та День знань дещо відрізняються
Якщо Ви не відрізняєте ці 2 свята, то тоді питань нема
А до вас є питання. Ви вважаєте, що для вишиванки є лише один день у році? Перше вересня це день знань, день коли дитина йде вивчати у тому числі рідну мову та рідні традиції, невідʼємною частиною яких є вишиванка. Покажіть мені хоч одного єврея, який не шанує свій національний одяг, свої традиції та свою мову
автор Топтунша • 15 мая в 19:57
Ще з вулиць
Перекус беру завжди• 15 мая в 19:57
Ответ дляГола з конопель
Змушувати чи наполегливо рекомендувати одягати дітям вишиванки то нормально ? Без них вчитись не зможуть? І ще раз - Гринкевичі всі у вишиванках. Знаєте таких? Награбували і нічого їм за те немає і не буде. Чому? Мабуть тому що у вишиванках можна робити що завгодно зараз.
Ви не голову підтримуйте, а дайте аргументовану відповідь
Гола з конопель• 15 мая в 19:58
Ответ дляТоптунша
Так добровільно вишиванки
Не у всіх є
В нашому ліцеї завжди так. Вишиванки бажано, але не обоʼязково. Сьогодні з 23 дітей в класі у вишиванках були 3 хлопчика та 3 дівчинки.
автор Топтунша • 15 мая в 20:01
Ще кияни
Гола з конопель• 15 мая в 20:01
Ответ дляТоптунша
Чекаємо тему про намисто і кульчики!
Я ще ґердан собі придивляюсь. Але я в принципі люблю різні прикраси і в мене багато всього, але саме традиційних українських майже немає
автор Топтунша • 15 мая в 20:02
Ответ дляГола з конопель
А мені широкі Кризи подобаються, можна обігрувати з сорочкою, навіть футболкою
Гола з конопель• 15 мая в 20:04
Ответ дляТоптунша
Теж гарно, але на собі я поки що не уявляю
Морожена_курка• 15 мая в 20:23
Ответ дляПерекус беру завжди
Так раніше якось вчилися без вишиванок. А тепер добровільно-примусово на 1 вересня
Ви про Гринкевича написали, а я Пороха пригадала)
Щирий ’українець’
Пи Пи Пилюля• 15 мая в 20:26
Ответ дляМорожена_курка
Щирий ’українець’
Не знаю, наскільки раніше ви маєте на увазі «вчилися без вишиванок», я 1990 року народження, з дитинства вишиванки в школі на всі свята
Ліньки гуглить• 15 мая в 20:30
Так, в нас сьогодні стільки у вишиванках, навіть темношкірих хлопців бачила, їм дуже пасує до речі таке вбрання.
Морожена_курка• 15 мая в 20:31
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я 1974 і ніколи такого не було
Після майдану це все пішло
Перекус беру завжди• 15 мая в 20:46
Ответ дляМорожена_курка
Щирий ’українець’
Для вас Порошенко = Гринкевичі?
А Володимир Олександрович як вам?
Перекус беру завжди• 15 мая в 20:47
Ответ дляПи Пи Пилюля
І що? Яке відношення має вишиванка до навчання?
Морожена_курка• 15 мая в 20:47
Ответ дляПерекус беру завжди
Для вас Порошенко = Гринкевичі?
А Володимир Олександрович як вам?
Та не =
В.О. теж хотіла згадати, якщо чесно
Але тут стільки його прихильників, що не стала писати
ЗдохниПуйло• 15 мая в 21:11
Ответ дляТоптунша
В мене штучні, збиралася вранці швидко, це одна з сьогоднішніх.
Хочу гарне намисто ще
Супер
Пи Пи Пилюля• 15 мая в 21:12
Ответ дляМорожена_курка
Я 1974 і ніколи такого не було
Після майдану це все пішло
Напевно справді від регіону залежить, на Заході були скільки себе памʼятаю, явно задовго до майдану
автор Топтунша • 15 мая в 21:38
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я в вишиванці в садочку в Києві , є фото
80 роки. Правда не вишивка, а стрічка
ЯблокоРаздора• 15 мая в 21:40
Ответ дляТоптунша
Хочу гарне намисто ще
я зараз не вдома, показала б свої гердани. На жаль, в телефоні фото не маю, а ноут робочий, на ньому нічого особистого..З того, що маю в галереї: це наші вишиванки, дітям вишивала сама, моя - подарунок на згадку від моєї найкращої подруги, вишита і пошита нею власноруч
автор Топтунша • 15 мая в 21:46
Ответ дляЯблокоРаздора
Яка краса, дуже складно, але ви молодець, гарно♥️
ЯблокоРаздора• 15 мая в 21:47
Ответ дляМорожена_курка
Я 1974 і ніколи такого не було
Після майдану це все пішло
ну для чого Ви відверто брешете? Я 1968 р.н., вдома в альбомі є шкільне фото з якогось свята в моєму 5-му класі і ми у вишиванках. Потім інститут, теж маю фото з 1988 року, ми у вишиванках на студентському вечорі. Мої діти теж в школи вдягали на свята вишиванки, а це вже був кінець 90х - 2000рр
Покращена• 15 мая в 22:56
Ответ дляГола з конопель
Можливо вам буде цікаво. Я там була і мені реально сподобалось. Шкода, що всього 8 шкіл на все місто
https://t.me/humpolitic
Дякую) дуже цікаво)))