Кілька днів тому знову ж таки українця затримали за підпал торгового центру у Варшаві. Дуже хочуть виставити українців терористами і щоб країні перестали допомагати взагалі
Ответ дляnutty
Ну так а скільки ж можна допомагати? Зєлєнь все ніяк не нажереться. Люди втомилися
Всі втомилися, але росія на переговори не хоче йти. Навпаки нарощує сили, щоб більше захопити територій
Ответ дляnutty
Ну. А хіба не для цього війни починають?
Без підтримки тут буде росія по Карпати
Ответ дляnutty
На жаль, і таке можливо. Думаю, це і є мета цієї війни. Все вдень вирішено давно і без нас.
Не хотілося б такого жаху
diamond_shop• 15 мая в 23:47
Ответ дляnutty
до чого це тут?
Give us victory• 16 мая в 07:01
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...