Вишня на торті• 16 мая 2025
У кого муж нашел новую бабу/жену пока вы были за границей
Хочу возвращаться домой, он кричит там страшно опасно и уже год уходит от ответа будем ли мы жить вместе как семья . Говорит, конечно если что приезжайте куда я от вас денусь. Сегодня начала конкретно говорить типа ты меня любишь или нет смеётся говорит ну кАнешна..
Я говорю я поняла у тебя там давно кто то есть , он говорит делай что хочешь мы не вместе я не с кем вот не встречаюсь я сам по себе и быстро бросил трубку …
Я в растерянности …обидно.
20 лет прожили почти
Тоесть нас дома он уже не ждёт, меня именно
Я в растерянности …обидно.
20 лет прожили почти
Мстящий за Зайца• 16 мая 2025
Ответ дляЗадираю носа
Да, оправдала. Три года,вы шутите? Я бы тоже не хотела жить без секса три года
Тогда о каких ценностях семьи может идти речь, когда в основе у Вас лежит животный инстинкт?))))
Вишня на торті
• 16 мая 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
1000%
АнтиТроль• 16 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
Я вывезла ребенка в первый день
Прямо в первый?) Так в первый вы могли и с мужем выехать.
Вишня на торті
• 16 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Авторе, Ви виїхали вже з підлітком, це не мала дитина, яка без мами собі ради не дасть. Скоро Ви не надто і будете потрібна синові. Якщо з Києва, а не з передмістя - Ви лукавите про ’складно виїхали’. Київ не був окупований, складно було з Бучі виїжджати, наприклад. Вам аж так треба чоловік - то чого знервували лише зараз? Три роки минуло. Ви планували, що родина на відстані - це ок? Протягом трьох років ви з ним жили різне життя з різними умовами, пріоритетами, ризиками та емоціями. І чим довший цей період, тим більше ви віддалятиметесь один від одного. Якщо не ілюзії ’валізи без ручки’, а дійсно любите чоловіка досі - прилаштовуйте сина і повертайтесь. Якщо бігли не лише вивезти дитину, а й рятувати власну ср@ку - визнайте це відверто для себе, і тоді вже справа не в чоловікові. Тоді він не Ваш пріоритет, а такий собі стабільний звичний варіант. Якщо лише заради сина - син вже дорослий, готуйте до самостійного життя і їдьте. Головне - дайте самі собі відверту відповідь.
Навіть не хочу дочитувати цей тупий текст яка ви зла
Я з києва, поїхала перші хвилини ховатись у підвал до свекрів у бучу
Потім виїзжали ((((
Але тема не про це !!!!
Мені просто мерзотні такі як ви які кожну людину сприймають за бота перевіряють все не вірять(((((
Потім виїзжали ((((
Але тема не про це !!!!
Вишня на торті
• 16 мая 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
уехала от мужа- хреновая жена
сидишь в Украине- хреновая мать..
Вот именно
Задираю носа• 16 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
1000%
А у вас какой инстинкт в основе семьи ?)
Задираю носа• 16 мая 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Здесь половина женщин пишут, что вышли замуж ради денег.А вы тут пишете о ценностях. Нормальный мужчина здоровый не будет терпеть три года и три месяца)