Слава Українi• Изменено 16 мая 2025

Ремонт на кухні, дайте поради.

Посудомийка, родина в нас маленька, посуду відносно небагато, з витяжкою теж справ не мали, мікрохвильова, техніку плануємо брати в розстрочку, на ремонт є готівка 100000.
Удальонка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Тут колись писали, що витяжка є, а користуються двічі на рік, тому й питаю, чи варто, як і посудомийка, зайвих грошей немає, тому хотілось би оптимальний варіант.
У меня вытяжка почти не выключается.
Это такая же важная техника, как и холодильник.
Оксана_12• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
7 квадрвтів то мало, лавку ви зря.
Якраз дуже нормально. В лавку можна ще щось складати, а стільчики ті що? Тільки місце беруть. Причому лавку стаціонарно поставив біля стіни - стіл примкнув і це 60 см +10. А стільці це 60+60 мінімум, куди їх на кухні в 7 метрів поставити?
Сундучок с каникулами• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Покажіть фото стільця, який по комфорту замінить диван, ми просто там не тільки їмо, а ще пів вечора проводимо.😄
Не партеся. Оберіть гарниц диванчик і не слухайте тут панянок з кухнями по 20+ метрів. Стільці їм... Куди вони мають відчуватись ті стільці? Стандартний стіл + чотири стільці якраз всю кухню і займе))) в цього комплекту посадкова площа близько 4 квадратів (це щоб комфортно). Ну добре, два будуть висуватись на середину кухні, то ще щось якось, А ще два?
Обнемашечка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Звичайно показуйте, цікаво і корисно.
у мене фото ще з недоробленого, без стелі й без планки внизу й без ручок ще. Кухня 56000 з мийкою й витяжкою
Сундучок с каникулами• 16 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
В кращому випадку на ваших метрах це буде десь так.
Тут 4-5 квадратів. У автора більше
Оченьценная• 16 мая 2025
Автор, тут зависит сколько времени вы проводите на кухне , любите ли готовить, от этого выбираете какая вам техника (не) нужна на кухне. У меня нет духовки, я запекаю в микроволновке (большой объем и есть функция гриля), но я не дружу с выпечкой😁 а запечь мясо /овощи- модно и в СВЧ. Есть посудомойка, но оооченьтредко ее использую. Мне проще пока готовлю мыть посуду по частям. Поэтому можно сказать, что лучше бы место для хранения сделала. Но греет мысль, что ПММ просто есть)). Маст хев у меня электро мясорубка, индукционная поверхность. И ещё мелкая быт техника.
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляОбнемашечка
Симпатично, колір приємний👍
katrina008• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
То ж не остаточний варіант, але ідеальний диван, і те, що реально продається в нашому місті- різні речі.
Автор, у мене теж маленькая кухня. Я знайшла супер м’які стільці, компактні та зручні. Моєму чоловіку дуже сподобались, йому теж важливий комфорт
katrina008• 16 мая 2025
Ось такі. Ще планую стіл замінити, щоб на одній нозі був. Витяжка є, користуюсь кожне приготування. Без посудомийки не уявляю свого життя.
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ми зараз в процесі ремонту, стільці я хочу приблизно такі, як на фото, мийку нерж, не хочу духову шафу на рівні очей, чомусь мене дратує це, як візуальний шум
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Декілька порад при плануванні самої кухні, які мені стали в нагоді:
1. Низ кухні не хашивати плінтусом, а зробити висувні шухляди.
2. Біля холодильника висувний стелаж, бо завжди залишається 10-15 см жо стіни.
3. Під мийкою робити висувну шухляду біля зливу, зручно зберігати дрібниці.
4. Додаткові 10-15 см на стільниці для зберігання.
Думаю, що у автора бюджета не хватить на такий ремонт
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Мийку порадили таку, погоджуюсь, виглядає сучасніше ніж кругла, просто деякі писали важко мити кути.
Мені така подобається
Цветочница• 16 мая 2025
Ответ дляОбнемашечка
Божечкі, а чого не до стелі шкафчики? стільки місця лишили дарма, ще й пилу жирного там буде
Обнемашечка• 16 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені така подобається
але ця не на бюджет авторки
Обнемашечка• 16 мая 2025
Ответ дляkatrina008
В мене другий такий стіл (в орендованій квартирі), дуже незручний через цю ногу
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Для посудомойки фасад не нужен. Ставьте ее просто под столешницу.

Были в жизни и с фасадом, и без. Вывод - фасад вешать на посудомойку - выбросить деньги. Толку нет. Мыть корпус посудомойки легче, чем фасад.
Це ваша думка. Мені подобається вбудована техніка
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Отак мені подобається, під стіною диван, стіл, і замість того другого дивану- два стільці, і всі задоволені.
Акукарача• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
о, это про меня, включаю вытяжку 2 раза в год. Посудомойка - мастхэв
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Але ви ж розумієте, що вона є і дим , пар все одно виходять через неї, а от коли там просто шкафчик- то вже інша історія
Акукарача• 16 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
мне абсолютно никак не мешает неработающая вытяжка. Но у меня большие кухни - может, поэтому
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Шафки небуде, там ще труби газові, лічильник, там походу буде просто пусто.
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Прибираю щодня• 16 мая 2025
Дивани ні. Мийка в чорному еольорі теж ні
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Щось не дуже коли там пусто
Акукарача• 16 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
На здоровье. А мне нужна. И дело не в площади.
А в том, что любой запах готовящейся еды распространяется. Хоть омлета, хоть котлет.
у меня кухня-столовая в форме буквы Г, причем кухня как раз в той дальней загогулине. Из нее выходят двери на террасу (можно открыть, если хочется свежего воздуха), площадь большая. Запах максимум куда может распространиться - в столовую. Он даже до коридора не доходит, не говоря уже про спальни
Может, это в маленьких квартирах все прованивается сразу и то, если жарить котлеты и рыбу. Про омлет - смешно
Дай подивлюся• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Врахуйте,що в квартирі старої будови і з газом витяжка може бути заборонена.
Ушла и Пришла• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Автор, я уже писала Вам, но добавлю берите диван(не уголок) и не парьтесь, у нас драка кто на нём сидеть будет, стильци нормальные требуют места, табуретки заказывала тут качество бомба https://mkus.com.ua/ua/p144468036-taburet-caddy-ch...
По мойке берите побольше квадратную или прямоугольную, и побольше места для сушки, оно должно быть справа и лучше в каком нибудь бесполезном углу. Поменьше хлама,, особенно мелкого чтобы не мыть, и зашивайтесь под потолок чтобы мыть меньше. Вытяжку кстати использую как подсветку при готовке, по функционалу использую редко)))) И важно никаких модных отднотонных плиток, возьмите веселенькую типа мозайки, не надоедает, не надо драить, можно менять цвет кухни обоев а плитка нет, сидя на диване рассматривать вечно))). И помните всё очень модное и трендовое выдает год ремонта, рождения и прохождения
Крошечка-хаврошечка• 16 мая 2025
Автор, в диванчик можна багато що покласти, на 7 м це практичне рішення. Боронь Боже плитку однотонну глянцеву, задовбетесь мити. Витяжка треба, на власному досвіді переконалась. Варочну поверхню краще газову, а духовку електричну, обидві вбудовані. Як на мене, краще емальовані, ніж нержавійка. Мультя мені не зайшла, а мікрохвильовка дуже зручно. І мийку краще із заокругленими кутами і щоб була можливість набирати в неї воду, як в миску. Все з власного досвіду
Забагаловка• 16 мая 2025
Ми повісили мікрохвильовку на кронштейни - мені так набагато зручніше і місце під нею не гуляє. Мийку я б порадила нержавійка , вона хоч не випитує колір і чорну замахаєтесь мити якщо вода без фільтрації від осаду.
Чорнобаївка• 17 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
А ще можу рекомендувати ось такий гнучкий змішувач на кухню. Він не дорогий, є в різних кольорах. І просто нереально зручний. Фіксується в будь-якому положенні. Це мабуть найзручніше, що в мене є на кухні. Оті всі з витятяжними шлангами і близько не стояли, тільки й того, що красиво.
Що це за фірма?