Слава Українi• Изменено 16 мая 2025

Ремонт на кухні, дайте поради.

Посудомийка, родина в нас маленька, посуду відносно небагато, з витяжкою теж справ не мали, мікрохвильова, техніку плануємо брати в розстрочку, на ремонт є готівка 100000.
ДлинноНожка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
То ж не остаточний варіант, але ідеальний диван, і те, що реально продається в нашому місті- різні речі.
Хай купить собі стільця
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
Хай купить собі стільця
Він же зашмуляється за декілька років, як за ним доглядати?!
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
фото
Диванчики - ні
Кругла мийка - ні
6ka4e4ka6• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Варіант дивана без спинки економить простір.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Диван такий чоловік дуже хоче, звик до уголка кухонного, я сиджу на стільці, мені норм.
Купіть йому зручний стілець з підлокітниками. Такі дивани - це не те що минуле століття, це позапозаминуле століття.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Кухня маленька, 7кв. Диван невеликий, на одну-дві людини.
Замала кухня, щоб так цінними метрами розкидатись.
ДлинноНожка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Чохли на алі є. Їх можна прати
Люблю пиво• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Тут колись писали, що витяжка є, а користуються двічі на рік, тому й питаю, чи варто, як і посудомийка, зайвих грошей немає, тому хотілось би оптимальний варіант.
Когда Вы купите пмм, потом будете долго удивляться, как столько лет мучились без неё. У Вас будет новый уровень не только комфорта (готовка упрощается в разы, когда не надо со сковородками, кастрюлями и другими гаджетами мудохаться), но и чистоты. Вам посуда после ручной мойки будет казаться грязной (и это так и есть).
ДлинноНожка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
От зручно йому, комфорт важливіший естетики.😁
В кращому випадку на ваших метрах це буде десь так.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Добре, витяжку беремо.🙂
Її ще мити напевно важко?😌
Посудомийка допоможе))
Ви можете не одразу купувати, просто зробіть під неї комунікації і місце. Врахуйте, що в посудомийці дверка відкривається вперед і потрібна певна висота цоколя. Це вам має проектувальник все порахувати.
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
Саме така в нас кухня, тільки холодильник не хочу туди ставити, закриває купу денного світла.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Тут справа не тільки в естетиці. У вас всього 7кв.м
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
А зараз як, дивани там стоять вже 30 років?!😁
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Обивка може бути різна. Чиститься засобами для чистки салону авто
6ka4e4ka6• 16 мая 2025
У мене дугоподібний змішувач, зручно і не заважає. Не люблю ці мікрокрани, якісь неповноцінні вони чи що) Штори ні, краще ролети, у мене тканеві. Духова шафа так, якщо часто користуватиметеся. Мікрохвильова піч так. Посудомийка для двох як на мене зайва ще й на 7 кв. м. Раковина квадратна, більш вмістка. Фасади світлі, але точно не білі і не глянцеві та без фактурного дизайну. Бо замахаєтесь відмивати ці шпаринки. Витяжка +++. Стіл я б поєднала з підвіконням однією суцільною стільницею або вмонтований у стіну як на фото. Якщо кухня з балконом, можна холодильник перенести туди знову ж таки для додаткового простору на кухні.
ДлинноНожка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Ну тоді вам видніше. У нас 8.4кв.м і ніяких диванчиків. Між стільцями-столом і меблями хоч танцюй. Навіть якщо стіл відсунути від стіни і сісти по обидва боки, то можна спокійно ходити.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Ну, якщо вас влаштовує така тиснява при тому, що є альтернативи...
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
І в нас десь така площа. Колись був м´який куточок. Це було пекло для мене, бо місця мало, а прибирання кухні був мій обов´язок. Там ні з пилососом не розвернутись, ні зі шваброю... під тим куточком помити - квест! Зараз стільці виставила в коридор, все прибрала без проблем, назад поставила. Гості прийшли - розклали стіл, доставили пару стільців. А так на повсякдень 3 стільця і стіл складений. Спокійно можемо вдвох з чоловіком готувати і не заважаємо один одному.
ДлинноНожка• 16 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так на кухні треба простір, бо оце пролазити попами тертися ну нафіг)))
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Та зрозуміло, що оптимально зробити отак і не паритися з диваном.
Може йому якесь крісло купити, чи що?!😅
Поумничка• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Я завжди зачиняю двері на кухню як готую, ненавиджу сморід їжі, одяг по шафах, в кладовці, лише кухня в себе поглинає запахи, тому на кухні текстилю немає взагалі.
В свое время пришлось выбирать между вытяжкой и двуконтурным дымоходным котлом (они не совместимы). Оставили дверь на кухню, периодически домочадцы получали взбучку от меня если не закрывали ее, т.к. не люблю кухонные запахи по квартире. Привыкли закрывать.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
Звичайно. Море зручних крісел є.
Цукрові вишні• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Може йому якесь крісло купити, чи що?!😅
не купите посудомоечную машину в новую мебель потом миллион раз пожалеете на на 10-15 лет а то и больше и всегда чисто а диваны кресла столы стулья это можно менять хоть каждый год - полно всего
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Це ж такий клопіт її вставити, блін, ремонт це взагалі такий клопіт
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Мийку порадили таку, погоджуюсь, виглядає сучасніше ніж кругла, просто деякі писали важко мити кути.
Цукрові вишні• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
никаких там нет проблем - есть деньги - покупаете под мебель встраивать - нет пусть будет под цвет холодильника духовки и микроволновки
Цукрові вишні• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
мойку берете хорошую нержавейку толстую - это все мимолетная мода вы ее потом хрен отмоете
Вумна, аж страшно• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
Когда делали ремонт в первой квартире, добрые люди мне тоже наговорили, что никому эта посудомойка не нужна, три тарелки можно и руками помыть. 9 лет мы там прожили и я этих людей вспоминала)) в новой квартире даже не думали нужна ли, я бы теперь даже две поставила, чтоб в одной была чистая посуда, в другой грязная🤭
автор Слава Українi • 16 мая 2025
Ви теж в шоці, скільки коштує ремонт в кухні всього 7м.кв, мінімум 200к?!
6ka4e4ka6• 16 мая 2025
Ответ дляСлава Українi
14 років користуюсь такою і з кутами жодних проблем)