Слава Українi• Изменено 16 мая 2025
Ремонт на кухні, дайте поради.
Посудомийка, родина в нас маленька, посуду відносно небагато, з витяжкою теж справ не мали, мікрохвильова, техніку плануємо брати в розстрочку, на ремонт є готівка 100000.
Леннон_Жив!• 18 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Що це за фірма?
Уявлення не маю, купувала в епіцентрі.
Леннон_Жив!• 18 мая 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ми повісили мікрохвильовку на кронштейни - мені так набагато зручніше і місце під нею не гуляє. Мийку я б порадила нержавійка , вона хоч не випитує колір і чорну замахаєтесь мити якщо вода без фільтрації від осаду.
Боже, ідеальна мийка з крилом. В мене його немає і це дуже бісить, до сих пір не розумію, як я могла провтикати цей момент.