Мафиозная• 16 мая в 10:23
Інститут раку КТ
Підкажіть як записатись на КТ в інституті раку. Той номер, що на сайті не відповідає. Може хтось знає актуальний. Треба робити контрольне КТ після операції, а додзвонитись не можу. Їхати з іншої області
Сундучок с каникулами• 16 мая в 10:25
Подзвоніть в реєстратору, спитайте. Простіше дозвонитись під кінець робочого дня. Вони здається до 15.00 працюють
Мафиозная
• 16 мая в 10:27
Дякую . В реєстратурі дали 0443446419, він такий як на сайті. Але ніхто не відповідає. Спробую під кінець робочого часу
Сундучок с каникулами• 16 мая в 10:37
Ответ дляМафиозная
044258 63 38. Споробуйте
Синиця у спідниці• 16 мая в 10:39
Ответ дляМафиозная
Так в мене теж лише цей номер, сама з кабінету фоткала…але я особисто записуватись їздила
Сундучок с каникулами• 16 мая в 10:58
Ответ дляМафиозная
Дякую !
097 707 04 32. Спробуйте. Але це номер дворічної давнини. На КТ з контрастом аналіз креатин треба здавати
Мафиозная
• 16 мая в 11:11
Ответ дляСундучок с каникулами
Дякую .
Тріль підпільний• 17 мая в 17:53
Спробуйте на сайті з правого боку є запис онлайн. Не знаю чи на КТ можна, але до лікаря я так записувалась.