Лунтик-паунтик• 16 мая 2025
Мені ж не здалося? Цей номер Греції дійсно схожий на номер Джамали?
Лунтик-паунтик
• 16 мая 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Викладіть, будь ласка, тут і номер Джамали.
Дуняша• 16 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
небо и земля
по мне общего аж ничего
Почему? Что тогда, что сейчас 2 страшные бабы
В танке• 16 мая 2025
Там 2в1 - і в Джамали сплагіатила, і наш минулорічний виступ на Євробаченні. Це вже всі оглядачі та критики сказали.
Лунтик-паунтик
• 16 мая 2025
Ответ дляВ танке
Кстати да! Похоже и на номер альони и Джери
ПробілНеПрацює• 16 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
что вы общего видите?
Я також відразу Джамалу згадала, дуже схожий вайб, настрій, так просто не пояснити, але асоціація чітка.
ПробілНеПрацює• 16 мая 2025
Ответ дляДуняша
Головне не бути хамкой, зовнішність то вкусовщина, а базарна бабка то фууу для всіх