Малая еще та• 16 мая в 13:10

Чернігів АБО Миколаїв ЗАРАЗ? Потрібна порада

Всіх вітаю та бажаю мирного неба! По службі буде переведення чоловіка. Попередньо - у Чернігів або Миколаїв. Є можливість обрати місто. Розумію, що обидва міста не зовсім безпечні, але поки так. Маємо дитину-підлітка, тому шкільне навчання теж має бути присутнім. У жодному місті ніколи не були. Можливо, у когось будуть поради для нашої сім´ї.
CuteMay• 16 мая в 13:22
На счет воды добавлю. Когда жила там, будучи студенткой, вода там действительно ужасная. Воняет. Жесткая и тд. Волосы, кожа и зубы пострадали.
А в Чернигове вода вкусная и чистая. Это правда.
Фиктивная• 16 мая в 13:23
Ответ дляСплюшка
Да это не смешно, просто все адекватные люди везут детей в безопасные регионы, в не в Чернигов и Николаев ’потому что муж там’. Ни один бы отец этого не позволил.
Если что, у меня муж тоже служит.
Но наверное я чего-то не понимаю.
Не понимаете, что семьи у вас нет, если вы годами на расстоянии.
CuteMay• 16 мая в 13:24
Ответ дляА що таке?
Неужели красивее Чернигова? Чернигов древний город.
Не красивее, конечно) мой Чернигов самый лучший, чистый и красивый 🩷
Несу пургу• 16 мая в 13:24
Ответ дляСплюшка
Если что, у меня муж тоже служит.
Но наверное я чего-то не понимаю.
Наверное не понимаете.
Патріотка з дивану• 16 мая в 13:24
Чернигов однозначно !
А що таке?• 16 мая в 13:26
Ответ дляCuteMay
Я тоже так думаю. Хоть я и из Николаева.
Наездница• 16 мая в 13:27
Ответ дляCuteMay
Не порівнюйте воду в Миколаєві колись і зараз.
В 22-му році орки розбомбили наш водогін на Дніпрі, і тепер воду качають з лимана - жовту, солену, з запахом водоростей та дохлої риби. Щоб її більш менш обеззаразити, використовують стільки хімії, що вода викликає подразнення та хімічний опік шкіри та слизових.
Дева Мария• 16 мая в 13:27
Чернигов красивее , компактнее . Очень много чего для детей, заведений масса . Намного безопаснее Нико .
Техпаспорт на медузу• 16 мая в 13:28
я з Чернігова, з прикметного читаю вже декілька тижнів, що в нас підчисту евакуюють зараз експонати з музеїв
Сплюшка• 16 мая в 13:28
Автор, а что значит ’можно выбирать где служить’?))
То есть, если Вы скажете что ’поедем в Чернигов, там вода вкусная (как здесь написали), то Вашему мужу на службе скажут ’тогда ок, едь в Чернигов’??
Однозначно троль.
Ну типа, не командование решает, а Советчицы....где муж будет служить. Цирк.
автор Малая еще та • 16 мая в 13:28
Ответ дляНаездница
дякую за інформацію
Смурфик• 16 мая в 13:28
Ответ дляНаездница
Ну до опіку ще далеко, не перебільшуйте.
автор Малая еще та • 16 мая в 13:29
Ответ дляCuteMay
дякую
автор Малая еще та • 16 мая в 13:30
Ответ дляБараболька
Серед обласних центрів півдня в нас в Миколаєві, я б сказала, зараз більш-менш спокійно. Але є велике ’але’ - вода в крані, вона технічна, дуже воняє, чисту воду для вживання/ миття овочів треба замовляти окремо або носити з точок видачі води. Або жити в приватному будинку зі свердловиною
дякую Вам, що поділилися інформацією. теж чула про якість води
marishka1001• 16 мая в 13:30
Чернигов. Мы из Черниговской области
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:31
Ответ дляСплюшка
Однозначно троль.
типова троляка
робить вкид, зникає, а потім приходить зі своїм ’дякую за інформацію’
Наездница• 16 мая в 13:31
Ответ дляСмурфик
Не перебільшую.
Минулого літа була спека вище 40, світла не було всю ніч, то спала, обгорнувшись мокрим простирадлом. Мочила його водою з під крану. Через пару таких ночей шкіра почервоніла, пекла та свербіла, з´явились набряки. Це симптоми хім.опіків.
автор Малая еще та • 16 мая в 13:33
Ответ дляСплюшка
Однозначно троль.
причому тут командування? служба буває різною, якщо Ви не знали.
Смурфик• 16 мая в 13:33
Ответ дляНаездница
Не перебільшую.
О, ну якщо так, надовго прикладати... Я минулого літа вічно під душем поливалась тією водою, і нічого не було.
Сплюшка• 16 мая в 13:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
типова троляка
Я сразу поняла по фразе ’можно выбрать где служить’.
Если бы можно было выбрать, то все бы выбрали поближе к Киеву. Но никак не Покровск и другие направления.
’Можно выбрать’....
И все ж так активно комментируют, рассказывают где волосы от воды мягче)))
Бараболька• 16 мая в 13:34
Ответ дляНаездница
Не перебільшую.
Нам теж в минулому році сантехнік розповідав, що хімією ’пригашують’ солоність води і бактерії. В мене до опіків не доходило, але коли мию голову і чую той запах - задаюсь питанням, чи мию, чи забруднюю
автор Малая еще та • 16 мая в 13:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
типова троляка
а треба після кожного коменту щось писати? та причому тут вкид?
Сплюшка• 16 мая в 13:34
Ответ дляМалая еще та
Не-не, не при чем)))
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:35
Ответ дляМалая еще та
то яка служба в чоловіка?
Сплюшка• 16 мая в 13:35
Ответ дляСКИБИДЫШь
то яка служба в чоловіка?
Різна, Вам же написали)))
Водійка хімарса• 16 мая в 13:35
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я з Че, в Миколаїв би не їхала точно
Я з Миколаїва, в Че не їхала би точно
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:36
Ответ дляСплюшка
Різна, Вам же написали)))
па марям, па валнам, нинче здєсь, завтра там...
Наездница• 16 мая в 13:37
Ответ дляСмурфик
Ще від району залежить. Ті, що вище - там трохи краща ситуація, вода трішки чистіша, бо весь осад та важка хімія осідають на дно труб. В низинних районах все набагато гірше.
автор Малая еще та • 16 мая в 13:37
Ответ дляБараболька
Читала, що обіцяють новий водопровід влітку
Сплюшка• 16 мая в 13:37
Ответ дляСКИБИДЫШь
Служба уже оказывается зависит от качества воды в городе)) В Николаеве плохая вода - туда не поедем. Поедем в Чернигов, Советчицы написали что там волосы у жены будут мягкие и шелковистые от местной воды)))