Малая еще та• 16 мая в 13:10

Чернігів АБО Миколаїв ЗАРАЗ? Потрібна порада

Всіх вітаю та бажаю мирного неба! По службі буде переведення чоловіка. Попередньо - у Чернігів або Миколаїв. Є можливість обрати місто. Розумію, що обидва міста не зовсім безпечні, але поки так. Маємо дитину-підлітка, тому шкільне навчання теж має бути присутнім. У жодному місті ніколи не були. Можливо, у когось будуть поради для нашої сім´ї.
Аноним НаВсеГда• 16 мая в 13:12
Я з Че, в Миколаїв би не їхала точно
Сплюшка• 16 мая в 13:12
Вы за мужем ездите? Почему муж не думает о безопасности ребенка?
Да, я блондинка!• 16 мая в 13:12
Чернигов наверное лучше, Николаев часто под шахедами
Пишу з калідору• 16 мая в 13:13
Ответ дляСплюшка
Ви шооо? А раптом чоловіка вкрадуть. Треба стерегти
freedom_2015• 16 мая в 13:13
тут і порівнювати не можна ,звісно Чернігів безпечніше в рази
Сплюшка• 16 мая в 13:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Чернигову тоже хватает((
Аноним НаВсеГда• 16 мая в 13:13
Ответ дляПишу з калідору
Не заздріть автору) і не пишіть дурні
wind-d470• 16 мая в 13:14
Ответ дляСплюшка
Почему б не жить семьей, если можно?Тем более, не Покровск же.
So_so• 16 мая в 13:14
Чернигов лучше в этом сравнении
Сплюшка• 16 мая в 13:14
Ответ дляПишу з калідору
Да это не смешно, просто все адекватные люди везут детей в безопасные регионы, в не в Чернигов и Николаев ’потому что муж там’. Ни один бы отец этого не позволил.
Если что, у меня муж тоже служит.
Но наверное я чего-то не понимаю.
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:14
Ответ дляДа, я блондинка!
Это не так, Чернигов чаще потерпает, чем Николаев. С Севера чаще летит всякая хрень. Через Николаев чаще летает баллистика с Крыма, транзитом. Муж в Николаеве информация из первых уст.
Да, я блондинка!• 16 мая в 13:15
Ответ дляСплюшка
Чернигову тоже хватает((
Я ж не говорю, что Чернигов безопасный. Просто количество обстрелов разное
Пишу з калідору• 16 мая в 13:15
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не заздріть автору) і не пишіть дурні
Порадниці такі порадниці. Всі жінки їм заздрять, всі чоловіки їх хочуть
Смурфик• 16 мая в 13:15
В Миколаєві після звільнення Херсона набагато легше.
Ось тільки ситуація з водою, з крану - технічна.
Сплюшка• 16 мая в 13:15
Ответ дляДа, я блондинка!
Надеюсь автор тролит
Аноним НаВсеГда• 16 мая в 13:15
Ответ дляПишу з калідору
Ви себе чуєте?
Бараболька• 16 мая в 13:16
Серед обласних центрів півдня в нас в Миколаєві, я б сказала, зараз більш-менш спокійно. Але є велике ’але’ - вода в крані, вона технічна, дуже воняє, чисту воду для вживання/ миття овочів треба замовляти окремо або носити з точок видачі води. Або жити в приватному будинку зі свердловиною
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:16
а яка служба?
Пишу з калідору• 16 мая в 13:16
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви себе чуєте?
Я себе читаю.
Наездница• 16 мая в 13:16
За Чернігів нічого не скажу.
Миколаїв: відсутність питної води. В кранах технічна, не можна митися, мити посуд, купатися, необхідно ополіскуватися чистою водою. Чисту воду необхідно носити баклажками з пунктів видачі води.
Влітку жара під +40 в тіні. Не знаю, як буде, але минулого літа світла не було по 14-16-18 годин на добу. Відповідно, в ці часи пункти видачі води не працювали, бо там насоси. Тож будьте готові стояти на сонці по декілька годин в черзі за питною водою.
Тривог багато, бо шлюхеди летять через нас.
2/3 шкіл онлайн.
Роботи мало.
З +: недорога оренда.
ОдинРазНадетое• 16 мая в 13:17
Я з Миколаєва, їжджу до батьків з дітьми без всяких страхів. Школи на змішаному навчанні.
МеняАЖтрусит• 16 мая в 13:17
Я теж за Чернігів, ми зараз тут...
Наездница• 16 мая в 13:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
В Миколаєві щоночі шахеди. З 10-11 вечора і до 4. Часто саме на Миколаїв.
Да, я блондинка!• 16 мая в 13:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так транзитом летят, а их сбивают над городом. Я знаю как это, в Запорожье живу
CuteMay• 16 мая в 13:19
Я с Чернигова, через нас летит всегда вся гадость. Каждую ночь слушаем эти блядские шахеды над домом. В Николаеве жила, когда училась. Красивый город. В плане безопасности не скажу даже. Сейчас опасно наверное везде. Не угадаешь, куда прилетит.
ОдинРазНадетое• 16 мая в 13:19
А, ну так, вода в Миколаєві не дуже. Це значний мінус. Питну треба бутлями таскати, але пунктів з водою багато. Деякі і посуд ще додатково полощуть від неї, мої батьки просто витирають рушником.
Я матуся, мені можно• 16 мая в 13:20
Ответ дляCuteMay
100%, я з Києва, у Мико не була жодного разу, у Чернігові була, красиве місто, але по небезпеці мені здається, фіг вгадаєш( у Києві теж наче безпечно, але он прилітає періодично та люди гинуть
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:21
авторко, то ви де?
зробила вкид і зникла
Фиктивная• 16 мая в 13:22
Ответ дляСплюшка
Наверное потому, что автор жена военного и это их обычный образ жизни?
А що таке?• 16 мая в 13:22
Ответ дляCuteMay
Неужели красивее Чернигова? Чернигов древний город.