Малая еще та• 16 мая в 13:10

Чернігів АБО Миколаїв ЗАРАЗ? Потрібна порада

Всіх вітаю та бажаю мирного неба! По службі буде переведення чоловіка. Попередньо - у Чернігів або Миколаїв. Є можливість обрати місто. Розумію, що обидва міста не зовсім безпечні, але поки так. Маємо дитину-підлітка, тому шкільне навчання теж має бути присутнім. У жодному місті ніколи не були. Можливо, у когось будуть поради для нашої сім´ї.
Наездница• 16 мая в 13:39
Ответ дляБараболька
Нам теж в минулому році сантехнік розповідав, що хімією ’пригашують’ солоність води і бактерії. В мене до опіків не доходило, але коли мию голову і чую той запах - задаюсь питанням, чи мию, чи забруднюю
Бойлер чистим кожні 3-4 місяці, то те болото, що вигрібаєм з бака, жахливо смердить якоюсь ядрьоною хімією.
Крани з 22 року вже 2 рази міняли, вони тупо ржавіють від тієї води з хімією.
Про пралку мовчу((
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:40
Ответ дляДа, я блондинка!
Так транзитом летят, а их сбивают над городом. Я знаю как это, в Запорожье живу
Не пишите бред, ракеты в Николаеве не сбивают...
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:40
Ответ дляСплюшка
Служба уже оказывается зависит от качества воды в городе)) В Николаеве плохая вода - туда не поедем. Поедем в Чернигов, Советчицы написали что там волосы у жены будут мягкие и шелковистые от местной воды)))
порадниці навіть не намагаються хоч якось аналізувати дописи авторів тем.
ну хоч елементарно.
Наездница• 16 мая в 13:41
Ответ дляМалая еще та
Читала, що обіцяють новий водопровід влітку
А я читала, що існують магічні академії і дракони з ельфами...
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:41
Ответ дляНаездница
В Миколаєві щоночі шахеди. З 10-11 вечора і до 4. Часто саме на Миколаїв.
Тоже транзит, на город целенаправленно не летит.
Водійка хімарса• 16 мая в 13:43
Миколаїв. Південь, тому спекотніше, ніж в Чернігові. Але є річка, лиман, є де купатися і є де ловити рибу Вода то проблема, але начебто обіцяють в серпні нормальну воду. Точок видачі води багато безкоштовних (у мене в радіусі 400 метрів плюс мінус 6 точок). Можна поставити фільтри вдома.
Школи є працюючі оффлайн. Є багато безкоштовних секцій від ДЮСШ та ДЮСШОР (безкоштовні для всіх дітей). З початку нового учбового року в деяких школах заплановано відкриття нових спортивних класів, теж безкоштовних.
З обстрілами не вгадати. Інколи дуже стрьомно буває.
котопёс• 16 мая в 13:44
Чернігів. І для дітей військових багато позашкільного
Всюди влазю• 16 мая в 13:44
Чернигов лучше конечно
Наездница• 16 мая в 13:44
Ответ дляНепозбувна Бентега
Розкажіть це моєму коту, який за минулі 3 місяці після прильотів шлюхедів в 200 та 250 метрах від мого дому боїться будь якого звуку з вулиці, шахеди здалеку чує і з воєм біжить під ліжко ховатись.
Всюди влазю• 16 мая в 13:45
Ответ дляНепозбувна Бентега
Это не так, Чернигов чаще потерпает, чем Николаев. С Севера чаще летит всякая хрень. Через Николаев чаще летает баллистика с Крыма, транзитом. Муж в Николаеве информация из первых уст.
Не правда
У меня родители там рядом живут с Николаевим не сравнить и близко
Автор ездьте в Чернигов
Город супер !
автор Малая еще та • 16 мая в 13:45
Ответ дляВодійка хімарса
підкажіть, яке навчання? оффлайн чи змішане?
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:45
Ответ длякотопёс
чоловік авторки не військовий
Да, я блондинка!• 16 мая в 13:46
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я про ракеты и не писала
автор Малая еще та • 16 мая в 13:47
Ответ дляВсюди влазю
Не правда
Автор ездьте в Чернигов
Город супер !
дякую Вам за пораду
Сплюшка• 16 мая в 13:47
Ответ дляСКИБИДЫШь
ну хоч елементарно.
100 процентов
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:48
Ответ дляСплюшка
100 процентов
навіть якось образливо, чому жінки такі дурепи
іспанський сором
Сплюшка• 16 мая в 13:49
Ответ дляСКИБИДЫШь
іспанський сором
Люди не умеют анализировать информацию. Более того, даже внимательно не читают. Но активно комментируют.
Русня пользуется. Но кто ж думает об этом.
Водійка хімарса• 16 мая в 13:49
Ответ дляМалая еще та
Знаю точно є школи з оффлайн повністю. Щодо змішаних не знаю.
Але, коли в нас сніг пішов 11 квітня, а опалення виключили ще в березні, то школи перейшли на дистанційну освіту, бо в класах було +12. І коли рівень захворювань був високий, теж переходили на дистанційну освіту.
Ви дивіться ще на клімат. Бо родичка уїхала з дітьми на північ і їм там супер, бо влітку у нас в Миколаєві реально спекотно, то не всім така спека заходить.
Є і класи і школи з повністю дистанційним навчанням.
автор Малая еще та • 16 мая в 13:49
Ответ дляСКИБИДЫШь
чоловік авторки не військовий
а Вам все не минеться. Мій чоловік військовий, має поранення. я просила поради від людей, як мешкають в містах. бажаю Вам всього найкращого
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:50
Ответ дляМалая еще та
троляка
військові не обирають місце служби
Сплюшка• 16 мая в 13:50
Ответ дляСКИБИДЫШь
троляка
військові не обирають місце служби
Тем более на Советчице
Как Советчицы скажут, туда и пойдем служить )))
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:51
авторко, я вас бачу, як ви ліпите
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:53
Ответ дляНаездница
Все города потерпают от шахедов и прочей фигни, но через ваш город чаще летит транзитом.
Вбигудях• 16 мая в 13:53
Ответ дляПишу з калідору
Ви шооо? А раптом чоловіка вкрадуть. Треба стерегти
тут же про измены ЗСУшников понаписывали)))
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:54
Ответ дляВсюди влазю
Не правда
Автор ездьте в Чернигов
Город супер !
Рядом и в городе, разные вещи, область больше страдает.
Криниця щастя• 16 мая в 13:55
Я с Чернигова. В плане безопасности не скажу, так как не знаю что в Николаеве. Но часто шахеды у нас, мы уже привыкли. Когда сбивают , вот тогда страшно, они же в городе это делают часто, на окраинах. А так после войны все очень унылое. На улицах одни пенсионеры, или совсем молодые. Город часто перекрывают блокпостами и мужиков крутят.
СКИБИДЫШь• 16 мая в 13:55
от якби тема була без анонімів, ви б могли мене заблокувати
Наездница• 16 мая в 13:56
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ок, ясно.
Вам звісно видніше, хоч ви і не в Миколаєві.
Непозбувна Бентега• 16 мая в 13:58
Ответ дляДа, я блондинка!
Я про ракеты и не писала
Вы забыли уточнить, что МОГ в Николаеве появились вот только месяца два как... До этого всё что летело целенаправленно на город, прилетало точно в цель, а то что летело транзитом пролетело беспрепятственно из точки А в точку Б.
Непозбувна Бентега• 16 мая в 14:00
Ответ дляНаездница
Ок, ясно.
Видніше, моему мужу который там по службе второй год.