ХаДиДиШь• 17 мая в 11:56
Допоможіть підібрати маршрут
Вже давно не користувалась послугами Укрзалізниці.
Допоможіть знайти як добратися з Кропивницького в Стрий (Львівська область).
З пересадками, як завгодно.
Буду дуже вдячна 🫶
З пересадками, як завгодно.
Буду дуже вдячна 🫶
Голова колгоспу• 17 мая в 11:58
Перше у Львів. Зі Львова в Стрий їздять елекртички і автобуси, часто
Natabond76• 17 мая в 12:01
Додаток Укрзалізниці скачайте. Він вам напише всі можливі варіанти маршрутів з прив´язкою до вашої дати
ХаДиДиШь
• 17 мая в 12:02
Ответ дляNatabond76
Я тільки вчора додаток видалила😅
Холодная каша• 17 мая в 12:06
Ответ дляХаДиДиШь
Я тільки вчора додаток видалила😅
То можна через сайт
ХаДиДиШь
• 17 мая в 12:10
Ответ дляХолодная каша
То можна через сайт
Не показало чомусь маршрут
Всех в сад• 17 мая в 12:24
128 поезд в 21 48 с Кропивницкого, в 12 17 будете во Львове, там есть электрички, автобусов полно , автостанция в пару минутах от ЖД вокзала и доедете до Стрыя. Вот есть электричка в 13 25 и в Стрый прибывает в 15 06
ХаДиДиШь
• 17 мая в 12:25
Ответ дляВсех в сад
Дякую 🩷
ХаДиДиШь
• 17 мая в 12:32
Ответ дляВсех в сад
Ось пересадка
Голова колгоспу• 17 мая в 12:59
Ответ дляХаДиДиШь
Ось пересадка
З головного вокзалу йдуть автобуси в Стрий
Не рахую, а вважаю• 17 мая в 23:50
УЗ пропонує пересадку в Одесі, але прибуття о четвертій ранку.
Можна до Львову, там погуляти до вечора і їхати в Стрий. Або як вище радили автобусом.