Задираю носа• 25 апреля в 09:12

Відпочинок на морі+ екскурсії, порадьте

Дівчата, може хтось їздив з України автобусом або комбінованим транспортом. Але щоб було організовано, не самостійно. Виїзд з Молдови чи Польщі взагалі було б супер.
Хочу щоб трохи побути на морі та звідти з´їздити в інші країни.
Знаходжу схоже, але там кожен день інше місце чи місто, галопом. Їдуть дорослі Дівчата, без дітей.
Раптом хтось вже так відпочивав, порадьте. Країна Європи люба розглядається, крім Болгарії.
Фиктивная• 25 апреля в 09:15
Мы уже который раз ездим в турцию из Киева автобусом. Можно чуть переплатить и поехать на автобусе 32-36 часов. Мы еже дим через румынию, Болгарию, тут 40-42 часа выходит. Если из кишинева то значительно дороже.
Но мы привыкли, нам нравится - кинули вещи, встали в аэропорту, там тебя второй трансфер забрал.
автор Задираю носа • 25 апреля в 09:16
Ответ дляФиктивная
Та я якраз не проти автобуса. Але дивлюся в бік Європи поки
Фиктивная• 25 апреля в 09:17
Ответ дляЗадираю носа
Там можно найти и Испанию, и Италию, и Грецию. Открываете отпуск.юа или поехали с нами и выбираете. Я у них заказываю, где дешевле, там и беру, пока все отлично)
автор Задираю носа • 25 апреля в 09:21
Ответ дляФиктивная
В них є автобусні тури? Раніше там завжди дивилися, коли обирали олл в Туреччину чи Єгипет
Фиктивная• 25 апреля в 09:24
Ответ дляЗадираю носа
Да, есть) мы думали в Испанию поехать. Но мне не подходит(((
Танцепесенная• 25 апреля в 09:27
Моя рекомендация Испания. Выбрать регион, который интересует, взять в аренду авто и ездить куда хотите. Ко мне приезжала в гости подруга. Они так делали.Остановились в Малаге, и ездили куда хотели, от Малаги до Кадиса.( в т.ч и на Гибралтар)
Турагенція Tourdream• 25 апреля в 09:37
Останні три роки доволі популярні комбіновані тури, у яких Ви проживаєте весь час відпочинку у одному готелі на якомусь морському курорті, та по бажанню можете відвідати екскурсії, що пропонуються.
Країни, до яких такі тури є - це Італія, Чорногорія, Греція, Хорватія.
Виїзди автобусом є з Києва, Львову, до Греції ще й з Одеси.
Ось, наприклад, можете подивиться програми таких турів до Італії, Чорногорії
https://t.me/tourdream_ko/829
https://t.me/tourdream_ko/844
автор Задираю носа • 25 апреля в 09:59
Ответ дляТурагенція Tourdream
https://t.me/tourdream_ko/829
https://t.me/tourdream_ko/844
Подивлюся. В Монако,Ніцу на день звідти можна з´їздити?
Сама собі лікар• 25 апреля в 10:06
Аккорд, Адриатик тревел, Тревел рум, є такі тури з відпочинком на морі, найдовше на морі і в одному готелі можна дивитись напрямки: Італія, Іспанія, Хорватія, Греція. Ці тури їдуть через міста Польщі/Угорщини, можете підсісти по маршруту автобуса. Дуже зручно і відносно бюджетно
автор Задираю носа • 25 апреля в 10:15
Ответ дляСама собі лікар
Я в Україні. Дякую, подивлюся
Турагенція Tourdream• 25 апреля в 11:58
Ответ дляЗадираю носа
Саме у цих турах, що я вище вказала, інщі направлення, Лазурового берегу в них не має.

Відвідання Ніци є наприклад у турі до трьох країн - Італія (Сан-Ремо) – Іспанія (Коста Брава) – Франція (Ніцца). А відпочинок на морі у цьому туры декілька днів у Іспанії. Але це більш динамічний тур.
автор Задираю носа • 25 апреля в 13:26
Ответ дляТурагенція Tourdream

Так, бачила в Адріатік Тревел такі. Якби 1 країна, Іспанія чи Італія, звідти якась екскурсія на день
Само_достаточная• 25 апреля в 13:54
Ответ дляТурагенція Tourdream

А де порадили б зупинитися на Коста Браві, у якому містечку, щоб і гарні пляжі і екскурсії? Розглядаю Бланес Льорет-де-Мар, Калелье, але в жодному з них не була
Турагенція Tourdream• 25 апреля в 14:05
Ответ дляСамо_достаточная
Усі три міста доволі активні, з розвиненою інфраструктурою. Екскурсії по найближчих памятках можливі з кожного міста. І пляжі у всех гарні.
Найліпші рахуються у Калельї, там широка, довга пляжна полоса, пляжі піщані.
Само_достаточная• 25 апреля в 14:35
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую!