Життє Бентежне• 16 мая 2025
Кредитка. Як вилізти з цего кола...
Коренная киевлянка• 16 мая 2025
Закрити, почати вивчати як працюють фінанси, рахувати і планувати, до копійки. Але спочатку закрити, будь що.
Коренная киевлянка• 16 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Навіть не відкривати
Його можна відкривати, якщо гроші зароблять ще більше грошей. Або критична ситуація, там вибору немає, на здоров´я
Життє Бентежне
• 16 мая 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Скільки боргу автор і який дохід? На що саме берете кредити?
Дохід 20 тис. Діти 2 підлітки...кредит 100 тис. ВПО
Этожзвяздаяегообожаю• 16 мая 2025
Я користуюсь. Мені зручно.
Ва раджу - сплачуйте щомісяця щоб бути в пільговому періоді і зменшуйте суму поступово.
Балаболка• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
На що набралися?
Этожзвяздаяегообожаю• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це за який період?(( я так розумію вже відсотки не малі платите((
Життє Бентежне
• 16 мая 2025
Ответ дляБалаболка
На що набралися?
Зуби дітей ..брекити ..здоров´я
Балаболка• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Зуби дітей ..брекити ..здоров´я
Це така необхідність?
Життє Бентежне
• 16 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Це така необхідність?
А ви готові закрити на це очі....для своїх дітей
Десь так, але...• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
ви впо продолжа4те житьткак раньше на широкую ногу? прекратите покупать просто все, если арендуете жилье пеезжайте в бесплатное любое или комнатку
Десь так, але...• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Зуби дітей ..брекити ..здоров´я
брекети це для богаьих
не можна було почекати?
Коренная киевлянка• 16 мая 2025
Ответ дляДесь так, але...
брекети це для богаьих
не можна було почекати?
Це немає значення. Ситуація вже склалась.
Коренная киевлянка• 16 мая 2025
Треба автор скоротити найбільші витрати, шукати підробітки на вихідні і в вечірній час.
ПлакалаВАвто• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не платите. У вас ничего нет в Украине, они ничего не сделают вам, забрать нечего. Потом сделают реструктуризацию и заплатите в худшем случае тело долга . Мне вообще предлагали выплатить 20 % от тела, я выплатила
Вся така шо куди там• 16 мая 2025
Пользуюсь кредиткой , погашаю из зарплаты. На кредитке хороший кешбек
Меломанка Маланка• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
В банку хоч? Де живете? Де батько дітей
Меломанка Маланка• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ще можна не лікувати зуби і не лікуватись взагалі!
Скільки за них заплатили? Столиця?
Менее Более• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ого, у Вас дійсно важка ситуація. Важко в один момент втратити дім, залишитись без нічого і починати з нуля(. Ви знімаєие квартиру чи живете в містечку для переселенців/гуртожитку? Ви сама з дітками?
ДелайКак_Я• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Коли нема грошей лікують тільки те, що загрожує життю.
Бабо-лебідка• 16 мая 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
блокировка счетов
Менее Более• 16 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я так вже досиділась. Свого часу не було коштів щоб пролікувати канали, а зараз втрачено 3 зуба, які тільки видаляти і ставити дорогущі імпланти. Нікому не раджу відкладати лікування зубів...
Коренная киевлянка• 16 мая 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Ми не знаємо яка проблема саме в автора, чи загрожувала хвороба її життю.