Дама с собачкой• 17 мая в 11:55
А вас тоже бесит, если нищие знакомые взяли кредит
и купили то, что им не по карману?
А вы такая же нищая, вам это тоже не по карману, но вы не позволили себе взять кредит)))
Электричка• 17 мая в 11:57
Люди тому і жебраки, що пхають носа в чужі кармани і сім´ї. Замість того щоб для себе гроші заробити і вилізти з гавна
Бамбарбия! Кергуду.• 17 мая в 11:58
Если им дали кредит, то, значит они платёжеспособные или имеют хорошую кредитную историю.
Они молодцы.
Колишня муза• 17 мая в 11:58
Так это ваша проблема, что вы не позволяете себе, причем тут другие?
ЖивунаБагамах• 17 мая в 12:00
Нет конечно) я то спокойно сплю, зная, что мне не надо отдавать никаких кредитов, в отличии от них))
Дюагональ• 17 мая в 12:01
Ответ дляЭскиз бесконечности
вас автор не бесит, у вас зависть.
А что, кредитам уже завидовать начали?
Эскиз бесконечности• 17 мая в 12:02
Ответ дляДюагональ
А что, кредитам уже завидовать начали?
а что плохого в кредитах?
А с какого перепуга автора бесят чужие кредити?
НеГолосую• 17 мая в 12:06
Взагалі плювати. Але є одна ситуація, колега набралася кредитів, і нам всім назвонюють з банку. Ми в афігіві, до чого тут ми і де вони взагалі беруть наші телефони? Ось це вибішує капітально.
Мию чакри щоденно• 17 мая в 12:06
Автор, а на что кредит взяли? Квартира, машина? Итпочему вас бесит? Зависть?
КондуктЕр тролейбуса• 17 мая в 12:12
Ответ дляНеГолосую
Щоб отримати гроші, вони повинні встановити додаток і, як водиться, надати йому різні дозволи. Один з дозволів доступ до телефонної книги. Гроші взяв, всіх абонентів злив конторі, а потім вони наярюють.
НеГолосую• 17 мая в 12:13
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мабуть так. Але це жах.
Куда_бежать• 17 мая в 12:25
Ви дуже вірно підмітили, що людей часто дратує саме те, що вони собі внутрішньо не дозволяють, але хочуть
Забобонний фрукт• 17 мая в 12:26
Не бісить з декількох причин
1. Мене взагалі мало що може бісити і тим паче покупки інших
2. Я далеко не жебрачка
3. Якщо я чогось не можу собі дозволити (не обовʼязково матеріальне), то чого перекладати провину на інших і бісити и з цього?
2. Я далеко не жебрачка
Забобонний фрукт• 17 мая в 12:30
Ответ дляКуда_бежать
Так! Я раніше цього не розуміла, а потім придивилась і це дійсно має місто бути. Напевно ключовим було висказування похилої сусідки про машини у дворі.
-чого вони їх тут ставлять? У мене немає машини, я не ставлю, то нехай і вони не ставлять. Має бути або для всіх, або ні для кого.
Звучить смішно, але вона фактично в сказала свої відчуття, свою заздрість
Пилосмок працює• 17 мая в 12:31
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Немає такого дозволу. То ви в якійсь шарашкіній конторі кредит берете?
КондуктЕр тролейбуса• 17 мая в 12:33
Ответ дляПилосмок працює
Я азагалі їх не беру. А Ви думаєте то з банків звонять? Звонять якраз з шарашкиниз контор, що наплодились як гриби після дощу.
Пилосмок працює• 17 мая в 12:38
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А я постійно беру. І мене дуже смішать такі люди, як ви. Ні мені, ні моїм друзям-родичам ніколи не дзвонили. А кредитна історія вже більше 20! років.
Якщо в когось немає розуму, немає тої самої ’фінансової грамотності’ - то хто ж винен. Але це тупо всіх довкола вважати такими ж фінансово неграмотними, як і ви самі. Ви боятися не боїтеся?