Личко Невеличке• 16 мая 2025

Дозвольте мені відлежатися, розігріти нормально …

Я в такому загоні нереальному останній рік…
Сама не вірю що стільки всього зробила.
Я виснажена морально, фізично і сама себе загнала. Я сама винна.
Сьогодні я захворіла, простудилася, але видно що мене добре вкладає ….
Просто хочу піти і лягти… забити на все, але з собакою погуляти ( хоча донька також може) , їсти приготувати ( чоловік може ). Завтра зібрати документи і на зустріч на 10 ранку. Думала сьогодні підготую, але по факту можу просто все взяти і на місці з адвокатом дивитися.
Короче я втомилася, але оце колесо не зупиняється…
Я ше не лягла, а вже гризу себе що день, а я відпочиватиму …
Радуга-дуга• 16 мая 2025
Дозволяємо.
Ні за холодну воду• 16 мая 2025
з собакою погуляти ( донька ) , їсти приготувати ( чоловік ), а вы лежите, отдыхайте!!!
автор Личко Невеличке • 16 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую 🥹
тянитолкайка• 16 мая 2025
Я не то что разрешаю, я настаиваю) Лежите себе в пледе, мягко, тепло и мухи не кусают) Выздоравливайте, пейте чай, сморите кино сопливое)
coloritka• 16 мая 2025
Лежіть.вас затуркали
Винник• 16 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую 🥹
Не уляжетесь сейчас добровольно, организм уложит позже с чем-то более серьезным, чем простуда. Поэтому, собаку ребенку, мужу кастрюли, а вам в постельку и немедленно.
So_so• 16 мая 2025
Я немного болею, целый день лежу, смотрю нетфликс, муж заберет ребенка из садика, отведет на рисование, купит ужин.
Я вообще не понимаю в чем у Вас проблема.
Глаголиця• 16 мая 2025
Вы целиком и полностью имеете полное право на отдых.
автор Личко Невеличке • 16 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Дякую ❤️❤️❤️❤️
ХаДиДиШь• 16 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую 🥹
Мефеноминку в рот, какао туда же, какой-то антисептик в рот , пиносол в нос и в люлю, всех - в лес и завтра будете бодрячком.
автор Личко Невеличке • 16 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Дякую 🙏❤️
автор Личко Невеличке • 16 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Дякую 🙏❤️
ХаДиДиШь• 16 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую 🙏❤️
Моя Ви слухняна квіточка.
Руда ліса• 16 мая 2025
Я тоже болею, валяюсь. Но еду готовлю, я сама с детьми, больше некому. Остальное не делаю ничего.
Попельшка• 16 мая 2025
Донька може, чоловік може, але чи відкрили ви свій рот і сказали їм, що вам погано і щоб вони це зробили? Чи ви корчите з себе жертву/героїню чи ще когось там і чекаєте, що вони зачитають ваші думки?